عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری مالتی مود / نمایندگی فیبر نوری مالتی مود
مرکز فروش سیم و کابل ایران

نمایندگی فیبر نوری مالتی مود

فیبر نوری مالتی مود توسط نمایندگی ویژه و بزرگ این محصول در مراکز بزرگ و کوچک تجاری و صنعتی ایران پخش شده و خرید و فروش می شوند

یکی از کابل های فیبر نوری بسیار معروف شبکه، کابل فیبر نوری مالتی مود می باشد که در ایران در مارک های متفاوتی قابل دسترسی می باشد.

نمایندگی بزرگی در ایران دایر آمده است که بتواند انوع کابل فیبر نوری مالتی مود را در مراکز تجاری ایران پخش کند.

تجارت کابل های فیبر نوری

فیبر نوری مالتی مود

  • در شبکه های مخابراتی
  • در زیر ساخت ها
  • در ساختمان ها
  • در مراکز اداری
  • در مراکز تجاری

در تمامی مراکزی که در بالا به آن ها اشاره کردیم کابل های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرند. و این کابل ها مسئولیت رد و بدل اطلاعات و داده ها را برعهده دارند.

کابل های فیبر نوری در انواع سینگل مود و مالتی مود موجود بوده که ما در این نوشته روی صحبتمان با نوع مالتی مود این محصول می باشد.

خرید و فروش کابل های فیبر نوری مالتی مود

در بالا به محل هایی که فیبر نوری مالتی مود مورد استفاده قرار می گرفت اشاره کردیم این کابل ها در ساختمان ها به راحتی می توانند با سرعتی بسیار بالا اطلاعات و داده های اینترنتی را جا به جا کرده و بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده رد و بدل کنند.

این کابل های مالتی مود توسط کشورهای مختلفی نظیر دانمارک، کره و دیگر کشورها ساخته و تولید می شود.

نمایندگی بزرگ پخش کننده محصول فیبر نوری مالتی مود

کابل های مالتی مد در ایران از کالاهای وارداتی به حساب می آیند. و در این بین باید باشد وارد کننده و عرضه کننده ای که بتواند محصول کابل فیبر نوری مالتی مود را در انواع مختلف به کشور وارد کند.

نمایندگی بزرگ ویژه، این کار مهم را انجام داده و مسئولیت واردات این محصول را بر عهده گرفته است و یکی دیگر از مسئولیت های این نمایندگی پخش و عرضه ی این محصول بوده و با این پخش فیبر نوری های مالتی مود را به دست مشتریان می رساند.

خرید اینترنتی فیبر نوری مالتی مود در ایران

فیبر نوری مالتی مود

همه مشتریان برای خرید کالاهای ضروری خود به فکر راهی ساده و آسان هستند یکی از راه حل ها برای این گونه مشتریان خرید اینترنتی و آنلاین محصولات می باشد.

در ایران این امکان مهم پدید آمده است که مشتریان بتوانند کابل های فیبر نوری مالتی مود را نیز به صورت اینترنتی و برخط خریداری کنند. و این فروش های مجازی توسط سایت های معتبر ایرانی صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری 24 کور مالتی مود

فیبر نوری ۲۴ کور مالتی مود LS کره جنوبی نمایندگی ایران

فیبر نوری ۲۴ کور مالتی مود برند LS کره جنوبی در نمایندگی تهران با قیمت عمده به مشتریان ارائه می شود. بدون تردید برند LS کره از بهترین برند های موجود در بازار ایران است. این برند با تار های نوری باکیفیت همواره مورد تایید ناظران پروژه ها بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام