عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری کانالی / نمایندگی فروش فیبر نوری کانالی ژله فیلد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

نمایندگی فروش فیبر نوری کانالی ژله فیلد

نمایندگی فروش فیبر نوری کانالی ژله فیلد، تقریبا تمامی انواع کابل های نوری را در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸ کور و موارد پرکاربرد در بخش های مختلف موجود دارد. این کابل های با برند های دارای تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران به مشتریان ارائه می شود.
یک نمایندگی فروش معتبر که تمامی انواع فیبر نوری خاکی و کانالی را بتواند در کم ترین زمان ممکن عرضه نماید می تواند به بسیاری از پروژه ها و واحد فنی آنها کمک زیادی کند.
این موضوع در زمان هایی از اهمیت بیشتری برخوردار است و بیشتر نمود پیدا می کند که تمامی فیبرهای نوری به صورت یکجا ممکن است موجود نباشد و برخی پروژه ها برای تامین آنها ممکن است تا دو ماه در صف تولید باشند.
اما مجموعه بازار فیبر نوری ایران به عنوان مرکز فروش انواع فیبر نوری با آنالیز پروژه ها و شناخت نیازهای پروژه های داخلی تلاش کرده است تمامی انواع این کابل ها را که بیشترین استفاده را دارند با متراژ بالا در انبارهای خود موجود داشته باشد.

فیبر نوری کانالی ژله فیلد

این مرکز فروش فیبر نوری کانالی، با برندهای رفسنجان، تهران سیمین فر، شهید قندی یزد و برندهای خارجی draka، nexans، Legrand و یک برند از عمان عرضه می کند.
تنوع محصولات در این نمایندگی به اندازه ای می باشد که در صورت موجود نبودن یک برند، می توان محصولات سایر برندها در پروژه ها استفاده کرد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی در انواع برند های مختلف به صورت ۷۲ کر، ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام