عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری چند حالته / نمایندگی فروش فیبر نوری چند حالته
مرکز فروش سیم و کابل ایران

نمایندگی فروش فیبر نوری چند حالته

نمایندگی فروش فیبر نوری چند حالته تولید ایران، محصولات شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین فر را به صورت فوری به پروژه ها عرضه می کند. فیبرهای نوری امروزه نقش مهمی در انتقال اطلاعات در شبکه های مخابراتی، تلفن همراه، اینترنت و سایر بخش های مهم بر عهده دارند. فیبر نوری چند حالته در واقع همان فیبر های نوری مالتی مود می باشند.
کابل های فیبر نوری چند حالته یا مالتی مود که از تارهای نوری خاصی در تولید آنها استفاده می شود، به دلیل نوع انتقال اطلاعات در آنها، در مسافت های زیر یک کیلو متر می توانند در پروژه ها استفاده شوند.
فیبر های نوری multimode توسط کارخانه های داخلی ایران نیز تولید می شوند که این موضوع به دلیل نیازهای پروژه های داخلی می باشد. شهید قندی یزد و تهران سیمین فر از به نام ترین کارخانه های تولید کننده فیبر نوری در ایران به شمار می روند.
کابل های ۶، ۸، ۱۲ و ۲۴ کور از پرمصرف ترین فیبرهای نوری مالتی مد یا چند حالته هستند که به صورت in/out نیز تولید می شوند. نوع خاکی یا دفنی انواع فیبر نوری چند حالته با مشخصه obuc و obfc نیز در لیست فروش آراد کابل قرار دارد.
این نمایندگی فروش که به صورت تخصصی کابل های فیبر نوری و مسی مخابراتی را عرضه می کند، ضمن فروش تولیدات ملی در این حوزه تلاش می کند با واردات کابل های مورد نیاز در داخل کشور، به تنظیم قیمت ها در بازار کمک کند.

فروش فیبر نوری چند حالته

انواع فیبر نوری چند حالته چیست؟

فیبر نوری چند حالته یا مالتی مود به فیبر های نوری اطلاق می شوند که به دلیل نوع خاص تار های نوری، چندین اطلاعات را به صورت همزمان منتقل می نماید. به همین دلیل ضخامت تار های نوری در انواع فیبر نوری مالتی مود نسبت به کابل فیبر نوری سینگل مود بیشتر می باشد. به دلیلهمین ضخامت تار های نوری تلفات در این نوع کابل ها بیشتر است و به همین دلیل از فیبر های نوری مالتی مود در مسافت های طولانی استفاده نمی شود و از فیبر های نوری سینگل مود برای انتفال اطلاعات استفاده می شود. این یکی از چند تفاوت فیبر نوری تک حالته و فیبر نوری چند حالته می باشد.

فروش فیبر نوری چند حالته ایرانی و خارجی

در میان برند های فیبر نوری چند حالته عرضه شده در آراد کابل، برند هایی نظیر شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان از برند های ایرانی و همچنین نام های خارجی مانند LEONI، Fiberland، LS Korea و Qualenet دیده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازار فیبر نوری ایران

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری چند حالته

خرید فیبر نوری چند حالته ۶*۴ armored

خرید فیبر نوری چند حالته یا مالتی مد در انواع ۶، ۸، ۱۲ و ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام