عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری مخابرات / نمایندگی فروش فیبر نوری مخابرات
مرکز فروش سیم و کابل ایران

نمایندگی فروش فیبر نوری مخابرات

بزرگترین نمایندگی فروش انواع فیبرهای نوری مخابرات در انواع single mode، multi mode و  nz که این کابل های مخابراتی را با برندهای ایرانی و خارجی عرضه می کند، بازار فیبر نوری ایران می باشد که این کابل ها را به صورت عمده در اختیار پروژه ها قرار می دهد.

فیبرهای نوری مخابرات با توجه به اطلاعاتی که قرار است در یک مسافت معینی از طریق آنها منتقل شود توسط کارشناسان فنی پروژه ها تعیین و خریداری شود. فیبرهای نوری مخابراتی سینگل مود که تارهای نازک تری دارا می باشند و به دلیل انتقال یک سیگنال در طول مسیر، می تواند در مسافت های طولانی اطلاعات را با کمترین افت خط مسیر منتقل نماید.

اما کابل های فیبر نوری مالتی مود به دلیل انتقال همزمان چند سیگنال نوری، دارای تارهای با قطر بیشتر می باشد که غالبا این نوع فیبرهای نوری به کابل های ۵۰، ۶۲٫۵ میکرون شهرت دارند.

نوع دیگر کابل های مخابراتی که قیمت بالاتری نسبت به دو نمونه مطرح شده دارا می باشد، فیبر نوری NZ است که از این کابل ها در شرایطی استفاده می شود که قرار است کابل های نوری در مسافت های بسیار طولانی اطلاعات را با کمترین افت نسبت به انواع سینگل مود فیبرهای نوری منتقل نماید.

نمایندگی فروش انواع فیبرهای نوری مخابراتی در ایران با قیمت های رقابتی انواع کابل های نوری مورد نیاز پروژه ها را در اختیار آنها قرار می دهد.

نحوه ثبت سفارش آنلاین انواع فیبر نوری مخابرات

بسیاری از پروژه ها در سراسر کشور برای ثبت سفارش فیبر نوری مورد نیاز پروژه ها، با سردرگمی مواجه هستند که بازار فیبر نوری ایران با ارائه دیتا شیت و اطلاعات فنی مورد نیاز مشتریان و بررسی نیاز هر پروژه و اطمینان از انتخاب صحیح فیبر نوری، اقدام به صدور پیش فاکتور نموده و در نهایت پس از انجام مراحل مالی، محصول خریداری شده به مشتری تحویل یا برای او ارسال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

خرید فیبر نوری

خرید فیبر نوری مخابرات استاندارد

خرید فیبر نوری مخابرات برای استفاده در پروژه های مخابراتی و شبکه با تاییدیه های …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام