عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری مالتی مود / نمایندگی فروش فیبر نوری مالتی مود
مرکز فروش سیم و کابل ایران

نمایندگی فروش فیبر نوری مالتی مود

نمایندگی فروش فیبر نوری مالتی مود در ایران که انواع خاکی و کانالی این فیبر های نوری را در نمونه های ۵۰ و ۶۲٫۵ به مشتریان ارائه می کند. برند های شهید قندی یزد و برند های خارجی معتبر بسته به موجودی انبار می تواند به پروژه های سراسر کشور ارائه شود. این فیبر های نوری به صورت ویژه در قرقره های ۴۰۰۰ متری عرضه می شوند.

قیمت فروش انواع فیبر نوری مالتی مود بستگی زیادی به تعداد تارهای نوری مورد استفاده در ساختمان کابل و همچنین خاکی و کانالی بودن فیبر نوری واسته است.
فیبر های نوری مالتی مد بنا به نیاز های شبکه های مختلف سراسر کشور، امروزه با برند های مختلفی در کشور قابل تامین می باشد.
این فیبر های نوری که بیشترین کاربرد را در پروژه های با مسافت زیر ۱۰۰۰ متر دارد، با مارک شهید قندی یزد که یکی از تولید کنندگان ایرانی این کابل ها در کشور است، قابل خریداری است.

فیبر نوری مالتی مود

اما برند های خارجی نظیر USA-3M، DRAKA، LEONI و NEXANS از تولید کنندگان این کابل های نوری بوده که آراد کابل به صورت ویژه این کابل ها را وارد نموده و به پروژه ها عرضه کرده است.
اما اگر بخواهیم به مقایسه قیمت شهید قندی یزد و برند های خارجی تولیدکننده فیبر های نوری بپردازیم، باید به این نکته اشاره نماییم که محصولات قندی در این حوزه به مراتب قیمت بالاتری نسبت به نمونه های خارجی دارند و این موضوع به دلیل کیفیت بسیار بالای تولیدات شهید قندی یزد در حوزه فیبر نوری  است.

فیبر نوری مالتی مد

استفاده از برترین تارهای نوری و رعایت تمامی استاندارد های تولید این کابل ها، از مهم ترین علل افزایش قیمت کابل های نوری قندی بوده است.
اما کابل های نوری مالتی مد با تمامی برند های داخلی و خارجی موجود بوده و این مجموعه توانسته است لیست کاملی از این محصولات را با شناسایی نیاز های پروژه ها برای آنها تامین کند.
از این رو آراد کابل را می توان تخصصی ترین مرکز فروش انواع کابل های نوری در ایران دانست که با پروژه های مختلفی در کشور همکاری داشته است.

منبع: آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری 24 کور مالتی مود

فیبر نوری ۲۴ کور مالتی مود LS کره جنوبی نمایندگی ایران

فیبر نوری ۲۴ کور مالتی مود برند LS کره جنوبی در نمایندگی تهران با قیمت عمده به مشتریان ارائه می شود. بدون تردید برند LS کره از بهترین برند های موجود در بازار ایران است. این برند با تار های نوری باکیفیت همواره مورد تایید ناظران پروژه ها بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام