عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / نمایندگی فروش فیبر نوری زره دار ایران
مرکز فروش سیم و کابل ایران

نمایندگی فروش فیبر نوری زره دار ایران

نمایندگی فروش فیبرهای نوری زره دار یا آرموردار ایران، تولیدات کارخانه های شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین فر را در این حوزه برای ارائه به مشتریان برگزیده است.
در ایران با توجه به نیاز اصلی پروژه های مخابراتی برای تهیه انواع فیبرهای نوری، آراد کابل به عنوان یکی از عرضه کنندگان این کابل ها با تولیدات خارجی و ایرانی، کابل های نوری زره دار، خاکی و کانالی را در انواع خشک ژله فیلد عرضه می کند.
فیبرهای نوری زره دار یا اصطلاحا آرمورد، نوع خاص از کابل های نوری می باشند که متناسب با محیط هایی که قرار است فیبرنوری به صورت دفنی استفاده شود، تولید شده است.
فیبرهای نوری زره دار به دلیل مقاوم بودن در برابر صدمات مکانیکی که از طرف محیط به آنها وارد می شود و همچنین ساختمان متفاوتی که در تولید آنها وجود دارد، از کابل های نوری گران قیمت به شمار می رود که قیمت آنها از کابل های خاکی و کانالی خشک و ژله فیلد بیشتر است.
در خصوص کیفیت فیبرهای نوری تولید ایران باید به این نکته اشاره کرد که به دلیل استفاده از بهترین تارهای نوری در این تولیدات و همچنین بهترین مواد اولیه در ساختمان کابل از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

منبع: آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

عرضه فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

عرضه کننده و مرکز فروش انواع فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد در انواع sm، …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام