عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری استاندارد / مرکز پخش انواع فیبر نوری استاندارد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز پخش انواع فیبر نوری استاندارد

مرکز پخش و فروش انواع فیبرهای نوری مخابراتی استاندارد که انواع کابل های نوری ایرانی و خارجی را با تارهای نوری با کیفیت عرضه می کند و آماده عقد قرار داد با پروژه های بزرگ در راستای اجرای پروژه های مخابراتی و تامین تجهیزات مورد نیاز آنها می باشد.

فیبرهای نوری مانند سایر کابل های مخابراتی می بایست به صورت استاندارد تولید شده و تست های لازم بر روی آنها انجام گیرد تا در زمان استفاده از این کابل های نوری در پروژه ها، انتقال دیتا با مشکل روبرو نشود.

فیبرهای نوری مخابرات در انواع sm یا سینگل مد، mm یا مالتی مد و nz تولید می شوند که این کابل های نوری به صورت خاکی، کانالی و هوایی قابل استفاده می باشند.

فیبرهای نوری استاندارد که به صورت خاکی استفاده می شوند، دارای آرمورد و نوار جاذب رطوبت هستند که این ویژگی ها در کابل های کانالی وجود نداشته و به دلیل تفاوت کاربردهای این کابل ها، لازم است مطابق با نیاز پروژه ها، کابل های نوری با استاندارد مناسب انتخاب شود تا در زمان بهره برداری پروژه ها با مشکل مواجه نشویم.

مرکز پخش بازار فیبر نوری ایران ضمن عرضه انواع کابل های فیبر نوری استاندارد ایرانی و خارجی، تجهیزات فیبر نوری را نیز به صورت ویژه به پروژه ها عرضه می کند، تا مسولان خرید در پروژه ها بتوانند به صورت صفر تا صد تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را از بازار فیبر نوری ایران خریداری نمایند.

برندهای تولید کننده فیبر نوری استاندارد در ایران 

اگر بخواهیم به کارخانه هایی که فیبر نوری مخابراتی را در ایران تولید می کنند، اشاره نماییم می توان به کارخانه های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان اشاره کنیم که این محصولات را به صورت ویژه و مطابق با استاندارد های شرکت ملی مخابرات ایران تولید و عرضه می کنند. بازار فیبر نوری ایران با فروش تخصصی انواع کابل فیبر نوری ایرانی و خارجی به صورت تضمینی آماده همکاری با پروژه های مختلف در سراسر کشور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری استاندارد

قیمت فروش انواع فیبر نوری استاندارد

قیمت فروش انواع فیبر های نوری استاندارد که قابل استفاده در پروژه های مخابراتی سراسر …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام