عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری ocuc / مرکز فروش فیبر نوری ocuc کانالی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز فروش فیبر نوری ocuc کانالی

مرکز فروش فیبر نوری ocuc کانالی در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر در ایران که کابل های نوری ایرانی و خارجی را متناسب با نیاز های مشتریان عرضه می نماید، بازار فیبر نوری ایران است که محصولات ایرانی شهید قندی یزد، تهران سمیین فر و رفسنجان را نیز در لیست فروش خود قرار داده است.

فیبرهای نوری ocuc یا فیبرهای کانالی در انواع سینگل مد و مالتی مد، کاربردی گسترده ای را در صنعت مخابرات هر کشوری دارند که این موضوع باعث حضور برندهای فعالی در سراسر جهان شده است که انواع کابل های نوری را تولید و به بازار کشورهای مختلف عرضه می کنند.
یکی از فیبرهای نوری نمونه کانالی این کابل ها می باشند که در انواع خشک و ژله ای تولید شده و مشخصه این کابل ها ocuc و ocfc می باشند.
مجموعه آراد کابل با عرضه انواع فیبرهای نوری ایرانی و خارجی بزرگترین مرکز فروش انواع کابل و فیبر نوری در ایران است که توانسته است لیست جامعی از کابل های مخابراتی مسی و نوری را متناسب با نیازهای پروژه های کشور تامین و در انبارهای خود قرار دهد.
ویژگی این مرکز فروش فیبرنوری، عرضه محصولات برندهای داخلی و خارجی به صورت یکجا می باشد که بسیاری از پروژه ها توانسته اند در صورت عدم موجود بودن فیبر نوری از یک برند خاص، مارک دیگری را به راحتی تهیه و استفاده نمایند.

فیبر نوری ocuc

بازار فیبر نوری ایران به عنوان مرکز فروش انواع کابل های نوری مخابراتی توانسته است انواع فیبر نوری ocuc کانالی را با برند های متنوع در اختیار مشتریان قرار دهد. شهید قندی یزد به عنوان یکی از تولید کنندگان فیبر نوری در ایران انواع فیبر نوری ocuc کانالی را در انواع ۱۲ تا ۱۴۴ کر تولید می کند که با تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران قابل ارائه به مشتریان می باشد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری کانالی ocuc

قیمت روز انواع فیبر نوری کانالی ocuc

قیمت روز انواع فیبر های نوری کانالی ocuc در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸ و ۷۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام