عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری کانالی / مرکز فروش فیبر نوری کانالی nexans
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز فروش فیبر نوری کانالی nexans

مرکز فروش فیبر نوری کانالی و کابل شبکه نگزنس، شرکت آراد بزرگترین مرکز فروش کابل های شبکه و فیبر نوری در ایران می باشد که محصولات این برند معتبر جهانی را با بالاترین کیفیت جهت عرضه به مشتریان خود وارد نموده است.
به صورت کلی فیبر های نوری در انواع زمینی، کانالی و هوایی تولید می شوند که نوع کانالی فیبر های نوری به دلیل ساختمان مناسبی که دارا هستند، جهت استفاده در کانال های کابل مورد استفاده قرار می گیرند و در برابر خطرات حیوانات موزی، مقاوم هستند.
فیبر های نوری کانالی از کابل های نوری بسیار مهم در صنعت مخابرات به شمار می‌روند که تولید کنندگان کابل های نوری در جهان با علم به این موضوع اقدام به تولید فیبرهای نوری کانالی با ساختمان مناسب نموده‌اند تا بتوانند سهم زیادی از پروژه های موجود در بازار را به خود اختصاص دهند.

فیبر نوری کانالی nexans

nexans یکی از تولیدکنندگان فیبر های نوری می‌باشد که توانسته است جایگاه مناسبی در میان پروژه های داخل ایران برای خود فراهم نماید. از این رو بسیاری از کارشناسان پروژه‌ها به دلیل قیمت مناسب محصولات نگزنس و کیفیت بالای تولیدات این برند تلاش می‌کنند تا از فیبر های نوری تولید این کارخانه در کارهای خود استفاده نمایند.
کارشناسان آراد کابل در کنار برند نگزنس سایر برندهای موجود در بازار را که در این مجموعه موجود می باشد در صورت نیاز به مشتریان معرفی می نمایند تا از این طریق کارشناسان بتوانند خرید مناسبی را برای پروژه‌های خود انجام دهند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی در انواع برند های مختلف به صورت ۷۲ کر، ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام