عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری استاندارد / مرکز فروش بهترین فیبر نوری استاندارد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز فروش بهترین فیبر نوری استاندارد

مرکز فروش انواع فیبر های نوری مخابراتی استاندارد که این کابل ها را در نمونه های single mode، multimode و nz و در انواع خاکی، کانالی و هوایی به صورت عمده عرضه می کند، این فیبر های نوری را مطابق با استاندارد های لازم را به پروژه های بزرگ ارائه می کند. به واقع برای خرید فیبر های نوری برای پروژه های مختلف لازم است اطلاعاتی در خصوص پروژه در دست باشد تا بتوان مشاوره های لازم را در اختیار مشتریان قرار داد.

فیبر های نوری single mode نوعی از کابل های نوری می باشد که جهت انتقال اطلاعات در فواصل طولانی مورد استفاده قرار می گیرد و این کابل های نوری در انواع ۴ کر تا ۱۴۴ کر در نمونه های خاکی obuc، کانالی ocuc و هوایی adss و ossc را به صورت ویژه در اختیار مشتریان قرار می دهد

فیبر های نوری سینگل مود توسط کارخانه های داخلی و خارجی تولید شده و به بازار عرضه می شوند که این کابل های نوری در داخل به صورت های خاکی، کانالی و هوایی با استاندارد های شرکت ملی مخابرات ایران توسط شرکت های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان تولید می شود.

اما فیبر های نوری multimode که بیشتر جهت انتقال اطلاعات در فواصل کمتر مورد استفاده قرار می گیرند، مانند کابل های نوری سینگل مود یا تک حالته به صورت خاکی و کانالی تولید می شوند و در نمونه های ۵۰ و ۶۲٫۵ میکرون در نمونه های om1، om2 و om3 تولید می شود که برند های ایرانی و خارجی نظیر دراکا، لئونی، USA-3M، OFO عمان و nexans، ls کره  و LEONI از تولید کنندگان فیبر های نوری MM می باشند که این کابل های نوری را به صورت armored، Indoor، In/out lszh، in/out lsoh و in tight buffer تولید شده و به بازار عرضه می کنند.

در خرید فیبر های نوری به چه استاندارد هایی توجه کنیم؟

فیبر های نوری مخابراتی به طور گسترده در پروزه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که لازم است مسولان خرید در پروژه های مختلف با داشتن آگاهی در خصوص برخی موارد مربوط به کابل های فیبر نوری اقدام به خرید این کابل ها نمایند.

بسته به محیط پروژه باید نوع کابل و خاکی، کانالی یا هوایی بودن آن مشخص شود و همچنین با توجه به نوع نیاز پروژه و تجهیزات استفاده شده در شبکه فیبر نوری باید نوع سینگل مود، مالتی مود یا Nz بودن فیبر های نوری نیز مشخص شود تا بتوان با توجه به برند های موجود در مجموعه گزینه مناسب را به مشریان معرفی مود.

در خرید کابل های نوری لازم است در ابتدا با تهیه دیتاشیت کابل مورد نظر از مسولان فروش بازار فیبر نوری ایران و تایید مشخصات فنی کابل، اقدم به خرید شود چرا که این کابل های نوری باید به صورت کاملا مطمئن خریداری شود و در صورت اشتباه در خرید ممکن است امکان بازگشت فیبر نوری به انبار وجود نداشته باشد. پس لازم است در ابتدا نسبت به کابل فیبر نوری خود مطمئن شده و سپس اقدام به خرید نهایی نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری استاندارد

فروش اینترنتی انواع فیبر نوری استاندارد

فروش اینترنتی انواع کابل های فیبر نوری استاندارد ایرانی و خارجی با تاییدیه استفاده در …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام