عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش انواع فیبر نوری ۲۴ core
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز فروش انواع فیبر نوری ۲۴ core

رکز خرید انواع فیبر نوری ۲۴ core خاکی و کانالی، این کابل های نوری را با برند رفسنجان، یزد، تهران سیمین فر و مارک های خارجی عرضه می کند.
فیبر های نوری ۲۴ کور یکی از پراستفاده ترین کابل های نوری می باشد که به صورت خاکی و کانالی خشک و ژله ای با مشخصات obuc، ocuc، obfc،  ocfc تولید می شوند.
هر کدام از فیبرهای نوری با ساختمان خاصی که دارند، در محیطی مشخص قابل استفاده می باشند که در نهایت کارشناسان فنی پروژه ها پس از طراحی مشخصات فیبر نوری مورد نیاز را به بخش تدارکات پروژه اعلام می کنند.
این مرکز خرید تقریبا تمامی برندهای شناخته شده داخلی و خارجی را در زمینه فیبر نوری در لیست فروش خود موجود داشته و برند های داخلی به دلیل حمایت از تولید داخلی برای فروش و پیشنهاد به مشتریان در اولویت قرار می گیرد.
در صورتی که تولیدات داخلی نتواند پاسخگوی نیاز پروژه ها باشد، آراد کابل اقدام به واردات کابل های نوری بر طبق ضوابط خاص می کند که این موضوع به دلیل مناسبات این مجموعه با برند های خارجی و فعال جهان، در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.

فیبر نوری ۲۴ core در ایران با ترکیب های ۶*۴ و ۱۲*۲ استفاده می شوند که کاربرد نوع ۶*۴ این کابل ها به مراتب نسبت به کابل های دیگر بیشتر است. لذا لازم است مشتریان علاوه بر تعیین نوع کانالی، خاکی یا هوایی بودن فیبر نوری مورد نیاز خود، نسبت به تعیین ترکیب آن اقدام نمایند.

منبع: آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

عرضه فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

عرضه کننده و مرکز فروش انواع فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد در انواع sm، …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام