عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری لگراند / مرکز خرید انواع فیبر نوری ۴۸ کر لگراند
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز خرید انواع فیبر نوری ۴۸ کر لگراند

مرکز خرید اصلی انواع فیبرهای نوری و تجهیزات شبکه لگراند در ایران که انواع کابل های نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کر این برند را به صورت لوز تیوپ عرضه می کند، بازار فیبر نوری ایران می باشد که به صورت کاملا تخصصی انواع کابل های نوری را به پروژه های مخابراتی ارائه می کند.

فیبرهای نوری و تجهیزات شبکه لگراند به همراه کابل های شبکه این برند محصولات در بازار فیبر نوری ایران به شمار می روند که همواره مورد توجه مشتریان بوده است.

کابل های فیبر نوری لگراند و تجهیزات شبکه این برند معتبر در ایران توانسته است جایگاه مناسبی را در میان پروژه های مختلف برای خود دست و پا کند به طوریکه بسیاری از پروژه ها در ایران تمایل به استفاده از محصولات لگراند در پروژه های خود دارند.

ارسال محصولات لگراند به شهرستان ها

بازار فیبر نوری ایران با عرضه مستقیم محصولات لگراند در ایران تلاش کرده است که محصولات این برند را در اختیار مشتریان و پروژه های شهرستانی نیز قرار دهد و در این راستا خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه نماید برای ارسال محصولات خریداری شده به شهرستان ها، در همان روز سفارش از طریق باربری ها، پست و تیپاکس بسته به میزان سفارش مشتریان این امر میسر شده است.

انواع کابل فیبر نوری و تجهیزات شبکه در بازار فیبر نوری ایران

علاوه بر کابل های فیبر نوری لگراند و تجهیزات شبکه لگراند، کابل های فیبر نوری نگزنس، عمان، شهید قندی یزد، رفسنجان، تهران سیمین فر، ls کره، tkf هلند، usa-3m آمریکا و فایبرلند از میان کابل های فیبر نوری و تجهیزات شبکه سایر برندهای شناخته شده قابل ارائه به مشتریان و پروژه های مختلف می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری سینگل مود لگراند

قیمت انواع فیبر نوری سینگل مود لگراند

قیمت انواع فیبر نوری لگراند و نگزنس را بسیاری از مشتریان در تماس با واحد …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام