عرضه فیبر نوری
خانه / فیبرنوری هوایی / مرکز خرید انواع فیبر نوری هوایی ossc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز خرید انواع فیبر نوری هوایی ossc

فیبر های نوری در انواع زمینی و هوایی تولید می شوند که استفاده از انواع کابل های نوری بسته به محیط پروژه می‌تواند متفاوت باشد. فیبر های نوری هوایی یا adss دارای ساختمانی متفاوت نسبت به کابل های نوری زمینی می باشند و در انواع مالتی کور تولید شده و به بازار عرضه می‌شود. فیبر های نوری adss به دلیل استفاده به صورت هوایی دارای یک نوار جاذب رطوبت بوده که از نفوذ رطوبت به بدنه داخلی فیبر جلوگیری می کند و به صورت ویژه در کنار کابل های فشار قوی مورد استفاده هستند. که قدرت کشش در این کابل ها بسیار بالا می باشد و در صورت نیاز و در موارد مختلف نیز می توان محصولاتی متناسب با نیاز پروژه را در خط تولید قرار داد.

فیبر های نوری عرضه شده در بازار فیبر نوری ایران از برند شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان می باشد که برخی از برندهای خارجی معتبر در بازار فیبر نوری ایران نیز در این میان به مشتریان عرضه می‌شود.

نوع دیگری از فیبر های نوری هوایی که با نام ossc شناخته می‌شوند دارای یک سیم مهار چسبیده به ساختمان فیبر می‌باشند که از این کابل ها به صورت هوایی در مراکز روستایی استفاده می شود. به دلیل استفاده از این کابل ها در مناطق روستایی و حفاظت از کابل های نوری به دلیل اصابت گلوله های شکارچیان به این کابل ها از یک حفاظ دندان اره ای در ساختمان فیبر استفاده شده است تا در برابر خطرات ناشی از اصابت گلوله از ساختمان کابل محافظت نماید.

به صورت کلی انواع فیبر های نوری adss و ossc  در این مجموعه موجود است و در این مرکز قابل عرضه به مشتریان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری هوایی single mode 12 core

قیمت روز بهترین فیبر نوری هوایی single mode 12 core

قیمت روز بهترین فیبر های نوری هوایی ۱۲ core در انواع single mode با برند …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام