عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری رفسنجان / مرکز خرید اصلی انواع فیبر نوری کانالی رفسنجان
مرکز فروش سیم و کابل ایران

مرکز خرید اصلی انواع فیبر نوری کانالی رفسنجان

مرکز خرید اصلی انواع فیبر های نوری رفسنجان که از برند های شناخته شده ایران در زمینه تولید فیبر های نوری به شمار می رود، بازار فیبر نوری ایران می باشد که تمامی انواع فیبر های نوری این کارخانه اعم از کابل های نوری سینگل مد، مالتی مد و nz را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فیبر های نوری کانالی ocuc، خاکی obuc و هوایی adss از اصلی ترین گزینه های تولید شده در این کارخانه می باشند که محصولات این برند قابل ارائه به مشتریان سراسر کشور می باشد.

پروژه های مخابراتی که در سال های اخیر به صورت ویژه استفاده از فیبر های نوری را به جای کابل های مسی در برنامه کاری خود قرار داده اند، از برند های ایرانی و خارجی موجود در بازار به صورت ویژه استفاده می کنند که برند رفسنجان یکی از این محصولات به شمار می رود.

بازار فیبر نوری ایران در سال های اخیر توانسته است تمامی کابل های فیبر نوری و تجهیزات شبکه مورد نیاز این پروژه ها را با قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار دهد. از این رو پروژه های سراسر کشور می توانند برای اجرای پروژه های فیبر نوری خود نیز، این مسولیت را به بازار فیبر نوری ایران واگذار نمایند تا با عقد قرارداد اجرای پروژه های شبکه از طریق این مجموعه پیگیری شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فروش فیبر نوری رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان با ترکیب تارهای نوری ۶*۲ و ۱۲*۱، این …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام