عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فیبرنوری / قیمت کابل فیبر نوری ۲۴ کور مخابراتی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت کابل فیبر نوری ۲۴ کور مخابراتی

قیمت کابل فیبر نوری در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور از مهم ترین فیبر های نوری مخابراتی می باشد که مشتریان به دنبال قیمت روز این محصولات هستند، از این رو آراد کابل که طیف وسیعی از کابل‌های نوری را با برندهای ایرانی و خارجی عرضه می کند روزانه پاسخگوی مشتریان زیادی از سراسر کشور است.
فیبر نوری ۲۴ کور در انواع خاکی، کانالی و هوایی در یک دسته بندی تولید می شوند که برندهای ایرانی و خارجی متعددی اقدام به تولید این محصولات با کیفیت های مختلف و قیمت های متفاوت می نمایند.
علاوه بر دسته بندی فوق برای کابل فیبر نوری ۲۴ کور، این کابل ها در نمونه های سینگل مود و مالتی مود و NZ نیز تولید می شوند که تفاوت این کابل ها در تار های نوری مورد استفاده در ساختمان این کابل های نوری می‌باشد.
مشتریان برای خرید کابل فیبر های نوری ۲۴ کور باید با ارزیابی پروژه خود چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ محیطی اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشند تا بتوانند به آسانی کابل نوری مورد نیاز خود را استعلام قیمت نمایند. در صورت نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب کابل های نوری مناسب برای پروژه ها مشاورین فنی آراد کابل آمادگی لازم جهت ارائه خدمات به مشتریان را دارا می باشند.
قیمت کابل فیبر نوری ۲۴ کور مخابراتی

یکی از برندهای مهم عرضه شده در آراد کابل تولیدات شهید قندی یزد می باشد که انتخاب اول بسیاری از پروژه های دولتی و خصوصی در سراسر کشور است. بعلاوه برند های معتبر خارجی که تاییدیه های لازم جهت استفاده در پروژه های داخلی را دارا می باشند در این مجموعه عرضه می شود.

قیمت انواع کابل فیبر نوری مخابراتی به صورت ویژه و متناسب با نیاز های پروژه های سراسر کشور آماده ارائه به مشتریان می باشد. لذالازم است مشتریان این محصولات برای آگاهی از آخرین تغییرات قیمت این کابل ها با این مجموعه تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری لئونی

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود با روکش lszh جهت استفاده به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام