عرضه فیبر نوری
خانه / پچ پنل فیبر نوری / قیمت پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت

قیمت پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت مناسب برای آداپتور های sc duplex از طریق آراد کابل، مرجع تخصصی انواع کابل فیبر نوری و تجهیزات به مشتریان ارائه می شود. انواع پچ پنل فیبر نوری در نمونه های دیواری و رکمونت در این مجموعه عرضه می شود.

پچ پنل فیبر نوری به عنوان یک تجهیز مهم در شبکه های فیبر نوری که امکان اتصال فیبر های نوری را به وسیله پچ کورد ها و آداپتور ها در یک فضای کم فراهم می کند.

پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت امکان آرایش فیبر های نوری و محافظت از تار های نوری فیوژن شده را نیز فراهم می کند و در مواردی که تمامی تار های نوری استفاده نمی شود، محیطی را فراهم می نماید تا تار های نوری به دور از گرد و غبار نگهداری شوند.

پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت غالبا در پروژه های مربوط به دوربین مدار بسته استفاده می شود و نوع دیواری این نوع از پچ پنل های فیبر نوری بسته به شرایط پروژه ها می تواند کاربرد بیشتری را داشته باشد.

پچ پنل فیبر نوری

علاوه بر پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت که کاربرد زیادی در پروژه های شبکه دارد، پچ پنل های فیبر نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ پورت نیز به صورت دیواری و رکمونت کاربرد نیز در پروژه ها استفاده می شود و این محصولات با برند های متنوع قابل ارائه به مشتریان این محصولات می باشد.

انواع پچ پنل فیبر نوری

 

برند های تولید کننده پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت

پچ پنل های فیبر نوری به دلیل استفاده زیاد آنها در پروژه های مختلف، به صورت ویژه توسط برند هایی نظیر نگزنس، برندرکس، لگراند و برخی از برند های داخلی نظیر pbn تولید شده و به بازار عرضه می شود.

لذا کیفیت این محصولات تفاوت چندانی نداشته و برند pbn به عنوان یک برند داخلی توانسته است این پچ پنل ها را با قیمت رقابتی و کیفیت برتر در اختیار پروژه های داخلی قرار دهد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

پچ پنل فیبر نوری 12 پورت

پچ پنل فیبر نوری ۱۲ پورت نگزنس

پچ پنل فیبر نوری ۱۲ پورت نگزنس یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام