عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری شهید قندی / قیمت فیبر نوری single mode شهید قندی یزد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فیبر نوری single mode شهید قندی یزد

قیمت روز انواع فیبرهای نوری single mode شهید قندی یزد به صورت آنی و ارائه پیش فاکتور به شرکت ها و پروژه ها ارائه می شود.
قیمت روز انواع فیبرهای نوری علاوه بر اینکه برای برندهای مختلف همواره یک تفاوت قیمت خاص که ناشی از کیفیت کابل های نوری تولیدی می باشد، وجود دارد. به موارد خاص دیگری نیز از جمله موارد اولیه و تارهای نوری استفاده شده در ساختمان کابل بستگی دارد.
فیبرهای نوری شهید قندی یزد در انواع  single mode از پرمصرف ترین کابل ها در پروژه های شرکت ملی مخابرات ایران و همچنین پروژه های خصوصی می باشد که در سالهای اخیر به پروژه های مختلفی این کابل ها عرضه شده است.
تولید کابل های سینگل مد با استفاده از تارهای نوری باکیفیت در ساختارهای متناسب با استفاده به صورت خاکی و کانالی، از مواردی می باشد که می توان گفت شهید قندی یزد در سالهای اخیر توانسته است نسبت به تولید این کابل ها موفق ظاهر شود.
قیمت روز این کابل های نوری و ارائه آن به شرکت ها و مشتریان به صورت های مختلفی ممکن است که یکی از بهترین موارد پیشنهادی به شرکت ها، ارائه به صورت پیش فاکتور می باشد.
قیمت فیبرهای نوری همواره به دلایل مختلفی با تغییراتی همراه است و استعلام قیمت روز کابل ها برای مشتریان لازم و ضروری است.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری شهید قندی

فروش فیبر نوری شهید قندی

فروش انواع فیبر های نوری تولید شده توسط برند شهید قندی یزد در این مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام