عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری شهید قندی / قیمت فیبر نوری ۲۴ core obuc شهید قندی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فیبر نوری ۲۴ core obuc شهید قندی

قیمت فیبر های نوری شهید قندی یزد در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ core خاکی و کانالی Obuc و ocuc از کابل های مهمی می باشند که تقریبا هر روزه مشتریان بسیاری از پروزه های مختلف اقدام به سوال در مورد این محصولات کرده و سفارش خرید خود را از طریق این مجموعه ثبت می نمایند. فیبر های نوری ۲۴ core خاکی obuc و کانالی ocuc از مهمترین کابل های تولیدی شهید قندی یزد می باشند که با تار های نوری فوجیکارا ژاپنی تولید شده و به بازار عرضه شده است.

فیبر های نوری مخابراتی یکی از مهمترین کابل های مخابراتی در سال های اخیر است که توسط برند های خارجی نیز به بازار ایران عرضه شده است، اما محصولات شهید قندی یزد که از تولیدات ملی می باشد، با کیفیت برتر و قابل رقابت با نمونه های خارجی است و توسط بسیاری از پروژه ها در اولویت خرید قرار دارد.

بازار فیبر نوری ایران به عنوان نمایندگی رسمی انواع فیبر های نوری شهید قندی یزد، تمام انواع کابل های نوری و مخابراتی ژله فیلد خاکی و کانالی این برند را به صورت موجود به پروژه ها عرضه می کند.

نحوه آگاهی از قیمت روز فیبر های نوری شهید قندی یزد

شرکت های مخابراتی و مشتریان فعال در پروژه های شبکه برای آگاهی از قیمت روز و همچنین موجودی فیبر های نوری در انبار لازم است با واحد فروش بازار فیبر نوری ایران تماس گرفته و با ارائه درخواست خود به کارشناسان فروش، با دریافت پیش فاکتور از میزان موجودی انبار این مجموعه آگاهی یایند. پروژه های شهرستانی که امکان حضور در تهران برای آنها وجود ندارد، با ارائه دیتاشیت فنی و تضمین ارسال کابل با مشخصات فنی ارائه شده به آنها می توانند محصولات خود را خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری شهید قندی

فروش فیبر نوری شهید قندی

فروش انواع فیبر های نوری تولید شده توسط برند شهید قندی یزد در این مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام