عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری کانالی / قیمت فیبر نوری کانالی ocuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فیبر نوری کانالی ocuc

قیمت انواع فیبر نوری کانالی ocuc و ocfc که از کابل های خشک و ژله ای می باشند، بسته به برند تولید کننده این کابل ها متفاوت است. با توجه به تغییراتی که در قیمت انواع کابل فیبر نوری وجود دارد و این موضوع به دلیل نوسانات قیمت ارز می باشد، آراد کابل به صورت به روز قیمت محصولات خود را به پروژه ها ارائه می نماید. فیبر نوری خاکی و کانالی در انواع سینگل مود، مالتی مود و nz از محصولات اصلی این مجموعه می باشد.
فیبرهای نوری کانالی که به صورت استفاده outdoor در پروژه های مخابراتی کاربرد دارند، در سالهای اخیر توسط برندهای داخلی ایران تولید شده و در انواع خشک و ژله ای به بازار عرضه شده است.
این فیبرهای نوری به دلیل استفاده در کانال های کابل به صورت ژله فیلد تولید می شود که مشخصه این کابل ها به صورت ocfc می باشد که امروزه نوع ocuc این کابل های نوری متداول تر می باشد. به همین دلیل برند های شناخته شده در ایران غالبا این فیبر های نوری را به صورت OCUC کانالی تولید و ارائه می نمایند.

فیبر نوری کانالی ocuc
هرچند کابل های نوری کانالی خشک یا ocuc به دلیل ساختمان متفاوت ممکن است در برابر این آسیب ها که از طرف حیوانات موذی و جونده وجود دارد مقاوم نبوده و باعث آسیب به تارهای نوری کابل شود. که راهکار پیشنهادی در این موارد استفاده از فیبر نوری ضد جونده خاکی می باشد که به دلیل دارا بودن آرمورد می تواند در برابر صدمات احتمالی از طرف حیوانات جونده مقاوم باشند.

قیمت فیبرهای نوری کانالی به برند تولید کننده این کابل ها، تعداد تارهای نوری استفاده شده در ساختمان کابل و همچنین نوع پوشش آن بستگی دارد.

کارشناسان فروش با توجه به تغییرات قیمت ها و تنوع برند، قیمت انواع فیبر نوری کانالی ، خاکی و هوایی را با توجه به موجودی انبارها به صورت آنی و در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می کنند.

فیبر نوری ۱۲ کور ، فیبر نوری ۲۴ core و فیبر نوری ۴۸ کور کانالی و خاکی از مهمترین فیبر های نوری در پروژه های مخابراتی می باشند. فیبر نوری کانالی ocuc یکی از مهمترین کابل های نوری در پروژه های مخابراتی در این مجموعه با برند های ایرانی و خارجی عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازار فیبر نوری ایران

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (7 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی در انواع برند های مختلف به صورت ۷۲ کر، ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام