عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری شهید قندی / قیمت فروش فیبر نوری ۴۸ core شهید قندی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش فیبر نوری ۴۸ core شهید قندی

قیمت فروش فیبر نوری ۴۸ core خاکی و کانالی با برند شهید قندی یزد به صورت ویژه به شرکت های مخابراتی و فعال در بخش های مختلف صنعت ارائه می شود.
شهید قندی یزد از آغاز تاسیس خود برای تامین انواع کابل های مخابراتی مسی زمینی، هوایی و ژله فیلد خاکی و کانالی، فعالیت خود را آغاز کرد و در این راستا توانست خدمت ارزنده ای را به صنعت مخابرات کشور ارائه کند.
پس از گذشت سالها و وارد شدن فیبرهای نوری به پروژه های مخابراتی و شناسایی نیازهای کشور، تولید انواع فیبر های نوری متناسب با نیازهای کشور آغاز گردید.
فیبرهای نوری خاکی و کانالی انواع سینگل مد و مالتی مد، به همراه کابل های نوری زره دار از تولیدات شهید قندی می باشد که با بهترین تار های نوری و با کیفیت ترین آنها تولید شده است.
در میان کابل های نوری نمونه فیبر نوری ۴۸ core این کابل ها با ترکیب ۶*۸ از مهم ترین فیبرهای نوری تولید شده توسط کارخانه شهید قندی یزد می باشد که بازار فیبر نوری ایران به صورت ویژه عرضه آن را در برنامه دارد.

 

فیبر نوری ۴۸ coreدر کنار محصولات شهید قندی یزد، تولیدات برندهای خارجی نیز در برنامه مجموعه قرار دارد و از این رو در موارد لزوم و نیازهای پروژه های داخلی، اقدام به واردات این کابل ها نموده ایم.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری ۲۴ کر

فیبر نوری ۲۴ کر خاکی شهید قندی یزد

فیبر نوری ۲۴ کر شهید قندی یزد در انواع obcu و ocuc یکی از کابل …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام