عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری شهید قندی / قیمت فروش فیبر نوری ۲۴ core obuc شهید قندی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش فیبر نوری ۲۴ core obuc شهید قندی

فیبر های نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ core obuc و obfc از مهمترین کابل های فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد می باشد که از پر فروش ترین کابل های این حوزه در صنعت مخابرات کشور به شمار می رود. این مجموعه با ارائه قیمت فروش رقابتی در عرضه انواع فیبر های نوری خاکی و کانالی شهید قندی یزد و همچنین برند های خارجی موجود در بازار، تلاش کرده است تا با تمامی پروژه های مخابراتی سراسر کشور رابطه نزدیکی به لحاظ همکاری داشته باشد.

فیبر های نوری شهید قندی یزد به دلیل استفاده از تار های نوری فوجیکارا ژاپنی و همچنین پاس کردن تمامی تست های لازم جهت استفاده در پروژه های شرکت ملی مخابرات ایران از بهترین گزینه ها برای پروژه های مختلف می باشد که این محصولات را با تست شیت های لازم خریداری نمایند.

این مجموعه تاکنون توانسته است با عرضه فیبر های نوری داخلی و خارجی بزرگترین مرکز فروش انواع کابل های نوری و تجهیزات شبکه فیبر نوری در ایران لقب گیرد و از این رو مشتریان می توانند برای خرید محصولات خود به صورت ویژه با این مجموعه در ارتباط باشند.

تیم فنی فعال در پروژه های مختلف که امکان اجرای پروژه های شما را نیز در قرارداد های دو طرفه دارا می باشد آماده همکاری با شرکت های مخابراتی در سراسر کشور است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری شهید قندی

فروش فیبر نوری شهید قندی

فروش انواع فیبر های نوری تولید شده توسط برند شهید قندی یزد در این مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام