عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری خاکی / قیمت فروش فیبر نوری خاکی رفسنجان
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش فیبر نوری خاکی رفسنجان

قیمت فروش فیبر نوری خاکی رفسنجان با مشخصه obuc و obfc به صورت به روز قابل استعلام از بازار فیبر نوری ایران می باشد، تا فعالان پروژه های مخابراتی بتوانند از آخرین تغییرات روز قیمت کابل های نوری آگاه شوند.
فیبر نوری خاکی یا obuc از انواع کابل های نوری خشک می باشند که در نمونه سینگل مود با تعداد تار های ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور به صورت ویژه تولید شده و از بهترین تارهای نوری در تولید این کابل های استفاده می شود.
اما در خصوص قیمت فیبر های نوری، به دلیل تعداد زیاد تولید کنندگان داخلی و خارجی این محصولات و همچنین نوسانات قیمت این کابل های مهم، لازم است تا با واحد فروش بازار فیبر نوری ایران در تماس بوده تا برند های موجود و قیمت آنها را در کمترین زمان دریافت نمایید.
فیبر های نوری خاکی در دو نوع خاکی خشک و ژله فیلد تولید می شوند که کارخانه فیبر نوری رفسنجان به صورت ویژه این فیبر های نوری را تولید کرده و به بازار عرضه داشته است.
قیمت فروش این کابل ها تا حدی با نمونه کانالی آن متفاوت است و تعداد تارهای نوری به کار رفته در ساختمان کابل نیز عامل مهم دیگری در تعیین قیمت خرید انواع فیبر نوری می باشد.

فیبر نوری خاکی رفسنجان به دلیل استفاده در پروژه های مخابراتی داخل کشور یکی از برند های مطرح و دارای تاییدیه می باشد که قیمت مناسب این کابل ها به نوعی مزیت رقابتی را برای محصولات رفسنجان ایجاد نموده است.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری خاکی

خرید اینترنتی فیبر نوری خاکی

فیبر نوری خاکی از کابل های بسیار پرمصرف در زمینه انجام پروژه های بسیا مهم …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام