عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری تک حالته / قیمت فروش فیبر نوری تک حالته ایران
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش فیبر نوری تک حالته ایران

قیمت فروش فیبر نوری تک حالته ایران با برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان به صورت ویژه از طریق این مجموعه به صورت به روز ارائه می شود. فیبر نوری تک حالته یا سینگل مود در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کر به صورت ویژه از طریق این مجموعه قابل ارائه به مشتریان می باشد.

قیمت روز فیبر های نوری ایران به دلیل وارداتی بودن تارهای نوری این کابل ها، تا حد زیادی به نوع تارها و قیمت ارائه شده توسط تولید کنندگان این تار های نوری بستگی دارد.

فیبر نوری تک حالته

علاه بر این قیمت مواد اولیه، خاکی یا کانالی بودن فیبر های نوری و همچنین تولیدکننده این کابل ها و برند آن تعیین کننده قیمت روز فیبر های نوری در ایران می باشد.
به دلیل کیفیت بالا و استفاده از بهترین تار های نوری در تولیدات ایرانی به ویژه کابل های نوری شهید قندی یزد، فیبر های نوری این برند معمولا قیمت بالاتری ننسبت به نمونه های خارجی دارد.
فروش فیبر نوری تک حالته یا سینگل مد ایران که عمدتا از تولیدات شهید قندی یزد و کارخانه فیبر نوری رفسنجان است، به پروژه های بسیاری که تحت نظارت شرکت مخابرات ایران انجام می شود. این کابل ها در بخش های مختلف مورد استفاده قرار گرفته و کارشناسان این برند ها را بر مارک های خارجی موجود ترجیح داده اند.
انواع فیبر های نوری خاکی و کانالی از مهم ترین تولیدات ایران در این حوزه بوده است که به دلیل نیاز های داخلی پروژه های کشور یکی از الزامات تولید توسط برند های ایرانی است.

slider 5

آراد کابل ضمن فروش ویژه فیبر های نوری ایرانی اقدام به واردات برند های خارجی این کابل ها نموده است تا از این طریق بتوانیم بهترین گزینه ها را به مشتریان و پروژه ها ارائه کنیم. کارشناسان ما در واحد فروش می توانند مشاوره های لازم را در اختیار مشتریان قرار دهند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری تک حالته و چند حالته

تفاوت انواع فیبر نوری تک حالته و چند حالته

تفاوت فیبر نوری تک حالته و چند حالته ، موضوعی می باشد که بسیاری از …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام