عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فیبرنوری / قیمت فروش انواع کابل فیبر نوری ۱۲ core ocuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش انواع کابل فیبر نوری ۱۲ core ocuc

قیمت فروش انواع کابل های فیبر نوری ۱۲ core ocuc در انواع ۱۲*۱ و ۶*۲ را با برند های شهید قندی یزد، تخران سیمین فر، رفسنجان، LS کره، nexans، فایبرلند و ofo عمان را می توانید به صورت به روز از بازار فیبر نوری ایران استعلام نمایید.

فیبر های نوری ۱۲ core ocuc یکی از پرکاربردترین کابل های فیبر نوری در ایران به شمار می رود که به صورت روزانه مشتریان بسیاری از سراسر کشور به دنبال خرید این محصولات از بازار می باشند. استفاده از کابل های نوری ۱۲ کور غالبا در پروژه های مخابراتی و شبکه براای اجرای دوربین های مدار بسته تحت شبکه مورداستفاده است و به همین دلیل این مجموعه انواع کابل های نوری ۱۲ کور را با برند های ایرانی و خارجی مطرح که تاییدیه های لازم برای استفاده در پروژه های مختلف در ایران را دارا می باشند برای ارائه به مشتریان خود فراهم نموده است.

نحوه آگاهی از قیمت انواع فیبر نوری ۱۲ core

بسیاری از مشتریان برای خرید انواع کابل های فیبر نوری به دنبال آگاهی از قیمت این محصولات با برند های مختلف می باشند تا بتوانند با انتخاب مناسب این محصول راخریداری نمایند. بازار فیبر نوری ایران با دارا بودن کارشناسان مجرب در زمینه اجرای پروژه های فیبر نوری می تواند ضمن ارائه مشاوره های لازم در خصوص انتخاب فیبر نوری مناسب، قیمت این محصولات را نیز به صورت به روز به مشتریان ارائه می نماید.از این رو بازار فیبر نوری ایران یکی از بهترین مراکز برای خرید انواع کابل فیبر نوری و تجهیزات مورد نیاز در شبکه های فیبر نوری به شمار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری لئونی

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود با روکش lszh جهت استفاده به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام