عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری رفسنجان / قیمت فروش انواع فیبر نوری ocuc رفسنجان
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش انواع فیبر نوری ocuc رفسنجان

قیمت فروش انواع فیبر های نوری ocuc رفسنجان که به فیبر های نوری کانالی ژله فیلد خشک شهرت دارند بسته به تعداد کر های استفاده شده در ساختمان فیبر نوری متفاوت است و همچنین عوامل مختلفی در نوسان قیمت این نوع از کابل های نوری تاثیرگذار است که از جمله این عوامل می توان به قیمت دلار در داخل اشاره نمود. به دلیل وارداتی بودن تار های نوری استفاده شده در ساختمان فیبر های نوری، نوسان قیمت دلار می تواند بر این موضوع تاثیرگذار باشد.

فیبر های نوری کانالی ocuc رفسنجان با مشخصات ۱۲، ۲۴، ۴۸ تولید می شوند و این کابل ها تاییدیه های لازم جهت استفاده در پروژه های مخابراتی سراسر کشور را دارا می باشند. فیبر های نوری رفسنجان با بهترین کیفیت تولید شده و از این رو می توان گفت که در رده بهترین فیبر های نوری موجود در بازار ایران به شمار می روند.

فیبر های نوری کانالی ocuc قابلیت استفاده در کانال ها را دار بوده و نکته مهم در خصوص استفاده از این کابل های نوری کانالی این است که باید در کانال هایی که حیوانات جونده در آن وجود ندارند استفاده شوند. چرا که این کابل ها فاقد آرمورد بوده و در صورت وجود حیوانات جونده می توانند به ساختمان کابل آسیب زده و در نهایت تار های نوری را قطع نمایند.

راهکار پیشنهادی به مشتریان عزیز و پروژه های مختلف این است که باید از کابل های نوری obuc خاکی که در ساختمان آنها از armored برای حفاظت از ساختمان کابل استفاده شده است بهره ببرند تا از این طریق در آینده با مشکل مواجه نشوند.

پروژه های مختلف می توانند برای آگاهی از انواع فیبر های نوری خاکی موجود در این مجموعه اینجا کیلیک نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری Opgw

فروش انواع فیبر نوری opgw رفسنجان

فروش انواع فیبر نوری رفسنجان در نمونه های خاکی، کانالی، هوایی و آرموردار رفسنجان به …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام