عرضه فیبر نوری
خانه / فیبرنوری چند مد و تک مد / قیمت فروش انواع فیبر نوری تک مد و چند مد کانالی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش انواع فیبر نوری تک مد و چند مد کانالی

قیمت فروش انواع کابل های فیبر نوری تک مد یا سینگل مود و چند مد یا مالتی مود کانالی OCUC در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر به صورت به روز و قابل پیش فاکتور قابل ارائه به مشتریان است.

آنچه در قیمت فروش کابل های فیبر نوری تاثیر گذار است، جنس تارهای نوری کابل می باشد که برند تولید کننده این تارهای نوری در انتخاب شرکت های مختاف برای خرید فیبر نوری تاثیر گذار است. به عنوان نمونه فیبرهای نوری با تار فوجیکورا یکی از محبوب ترین کابل های نوری می باشد که همواره در بازار مشتریان خاص خود را دارد.

پارامترهای دیگری که در قیمت کابل نوری تاثیر گذار است، ساختمان کابل می باشد که جهت استفاده به صورت indoor و outdoor تولید می شوند. کابل های outdoor به دلیل ساختمان پیچیده تری که نسبت به کابل های نوری indoor دارند، قیمت بالاتری را خواهند داشت.

تاثیر برندها در قیمت فیبر های نوری مخابراتی

بدون تردید برندهای مختلف تولیدکننده کابل های فیبر نوری، به دلیل کیفیت متفاوتی که محصولات خود را ارائه می کنند، به ویژه در استفاده از تارهای نوری با کفیت های مختلف، قیمت محصولات آنها متفاوت است.

آنچه در انتخاب فیبرهای نوری تک مد و چند مد برای پروژه ها حائز اهمیت است، نیاز آنها به کیفیت سیگنالهایی می باشند که می خواهند منتقل نمایند و انتخاب برند مناسب گزینه ای است که کارشناسان فروش ما می توانند به مشتریان کمک شایانی را انجام دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری تک مد و چند مد

خرید بهترین فیبر نوری چند مد و تک مد شهید قندی

خرید بهترین فیبر نوری تک مد و چند مد شهید قندی یزد، در انواع خاکی، …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام