عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری تک حالته / قیمت فروش انواع فیبر نوری تک حالته ۴۸ کور
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت فروش انواع فیبر نوری تک حالته ۴۸ کور

قیمت فروش انواع فیبر های نوری تک حالته ۴۸ کور در انواع sm و nz با ترکیب های ۶*۸ , ۱۲*۴ که به صورت لوز تیوب تولید می شوند را می توانید به صورت ویژه از این مرکز فروش دریافت نمایید. فیبر های نوری تک حالته یا سینگل مود به دلیل انتقال دیتا توسط یک سیگنال نوری در ساختمان فیبر نوری قابلیت ارسال اطلاعات در فواصل طولانی را دارا بوده و به همین دلیل برای متصل نمودن مناطق شهری و روستایی به شبکه جهانی اینترنت از این کابل های نوری استفاده می شود.

حایل آنکه فیبر های نوری چند حالته که تار های نوری ضخیم تری نسبت به فیبر های نوری تک حالته داشته و چند سیگنال را به صورت همزمان ارسال می کنند، قادر به انتقال اطلاعات با افت کم در مسافت های کوتاه می باشند.

برند های مختلفی در ایران و خارج از کشور، فیبر های نوری سینگل مود و مالتی مود را تولید کرده و عرضه می نمایند، که از میان برند های ایرانی تولید کننده فیبر نوری سینگل مود یا sm برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان می باشد.

برند های خارجی تولید کننده فیبر های نوری ۴۸ کور که این محصولات را به صورت خاکی و کانالی تولید می کنند، برند های نگزنس، دراکا دانمارک، ofo عمان، LS کره، فایبرلند انگلستان و TKF هلند می باشند که محصولات انها به صورت ویزه در این مرکز فروش قابل ارائه به مشتریان می باشد.

واحد فروش بازار فیبر نوری ایران با ارائه دیتاشیت فنی محصولات با برند های مختلف و همچنین مشاوره های لازم در خصوص انتخاب بهترین فیبر نوری، آماده همکاری با پروژه های سراسر کشور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فروش فیبر نوری تک حالته

قیمت فروش فیبر نوری تک حالته ایران

قیمت فروش فیبر نوری تک حالته ایران با برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام