عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری چند حالته / قیمت عمده فیبر نوری چند حالته armored lszh
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت عمده فیبر نوری چند حالته armored lszh

قیمت ارائه شده فیبر های نوری چند حالته یا مالتی مود در انواع armored با عایق LSZH، از طریق بازار فیبر نوری ایران غالبا به صورت عمده می باشد و به همین دلیل پروژه های مختلف در سراسر کشور به دنبال خرید مستقیم محصولات از این مجموعه می باشند.

فیبر های نوری چند حالته یا مالتی مود که غالبا کاربرد آن در پروزه های شبکه می باشد، به صورت دفنی و همچنین در کانال های دارای حیوانات جونده نیر استفاده می شود. این کابل های نوری در برخی از مکان ها لازم است به صورت low smoke zero halogen استفاده شوند تا در مواقع آتش سوزی از گسترش آتش و دامن زدن به آتش سوزی بیشتر جلوگیری کرده و همچنین در هنگام آتش سوزی از قطع ارتباط شبکه ممانعت کند.

کابل های فیبر نوری LSZH گاها به صورت سفارشی تولید می شوند که این کابل ها در برخی از پروژه های خاص لازم است در یک بازه ۴۰ روزه تامین شده و در دسترس مشتریان قرار گیرد.

ثبت سفارش فیبر های نوری چند حالته armored lszh

بسیاری از پروژه های مخابراتی که قصد خرید فیبر های نوری armored برای پروژه های خود را دارند، غالبا با مشکل مواجه نبوده و این کابل ها به صورت روتین در بازار موحود است، اما آنچه بدان باید توجه شود این است که گاها کابل های نوری LSZH به دلیل کاربرد خاص آنها در پروژه ها ممکن است در بازار فیبر نوری ایران موجود نباشد و زمان کافی برای تولید و ثبت سفارش آن باید در اختیار این مجموعه قرار گیرد. یک بازه زمانی ۴۰ تا ۶۰ روزه معمولا برای تامین این کابل ها با متراژ های بالا قابل انجام است و لازم است مشتریان این محصولات به این مهم برای تامین این دسته از کابل های نوری توجه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری چند حالته

فروش انواع فیبر نوری چند حالته armored

فروش انواع فیبر نوری چند حالته armored یا زره دار که به صورت دفنی و …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام