عرضه فیبر نوری
خانه / فیبرنوری هوایی / قیمت عمده انواع فیبر نوری هوایی ossc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت عمده انواع فیبر نوری هوایی ossc

قیمت خرید عمده و رقابتی انواع فیبرهای نوری هوایی  ossc  به صورت ویژه توسط کارشناسان فروش بازار فیبر نوری ایران به صورت به روز به پروژه های مختلف ارائه می شود.

فیبرهای نوری به دلیل استفاده در شرایط محیطی پروژه های مختلف، به خاکی، کانالی و هوایی تولید شده که همگی این نوع کابل های فیبر نوری کاربرد  out door  در پروژه های مختلف را دارا می باشند. فیبرهای نوری هوایی به دو دلیل  adss و ossc  تولید می شوند که به دلیل ساختمان متفاوت این دو نوع کابل، کاربردهای متفاوتی را نیز دارا می باشند.

فیبرهای نوری  adss  هوایی با span های ۵۰، ۸۰، ۱۱۰ تولید می شوند که این اعداد مربوط به تیرهای نصب شده در مسیر می باشند که فاصله دو تیر متوالی برای نصب این کابل های نوری را تعیین می نمایند. اگر فیبر نوری  span50  خریداری شود اما فاصله بین تیرهای نصب شده بیش از ۵۰متر باشد، آنگاه مهار فیبر  adss  نمی تواند به خوبی کابل را نگه دارد.

اما فیبرهای نوری  ossc  به دلیل دارا بودن سیم مهار چسبیده به فیبر نوری که یان سیم مهار ضخیم تر از مهار انواع فیبرهای نوری  adss  است غالبا بر روی تیرهای برق استفاده می شود و این فیبرهای نوری غالبا توسط ادارات برق مناطق مختلف برای انتقال میزان پارامترهای مهم هر پست به یک پست یا مرکز دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

 تفاوت ساختمان  فیبرهای نوری هوایی  adss و ossc

اگر بخواهیم به تفاوت ساختمان کابل های فیبر نوری  adss و  ossc اشاره نماییم باید به این نکته بپردازیم که کابل های فیبر نوری  adss دارای ساختمان ژله فیلد نمی باشند و از نوار جاذب رطوبت برای جذب رطوبت در ساختمان کابل استفاده شده است. حال آنکه این کابل های نوری در کنار کابل های فشار قوی برق مورد استفاده قرار می گیرند که در پروژه های متعددی کاربرد دارند.

اما کابل های فیبر نوری ossc دارای نوار فولادی محافظ  در ساختمان کابل است که این نوار در مناطقی که احتمال حضور شکارچیان و تیر اندازی وجود دارد و کارشناسان برای ممانعت از قطع شدن فیبر اثر برخورد با فیبر نوری، از این کابل ها استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری هوایی ossc

مرکز خرید انواع فیبر نوری هوایی ossc

فیبر های نوری در انواع زمینی و هوایی تولید می شوند که استفاده از انواع …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام