عرضه فیبر نوری
خانه / فیبرنوری هوایی / قیمت روز بهترین فیبر نوری هوایی single mode 12 core
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت روز بهترین فیبر نوری هوایی single mode 12 core

قیمت روز بهترین فیبر های نوری هوایی ۱۲ core در انواع single mode با برند های معتبر بازار از طریق این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز پخش انواع فیبر نوری و تجهیزات شبکه در ایران، به مشتریان ارائه می شود. فیبر های نوری هوایی در واقع نوعی از کابل های نوری outdoor می باشند که به صورت ویژه در انواع adss و ossc تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

ساختمان این کابل ها متفاوت از ساختمان کابل های زمینی، کانالی و همچنین indoor می باشد و تفاوت هایی نیز بین کاربرد این کابل ها در انواع adss و ossc وجود دارد. فیبر های نوری adss دارای مهار با سطح مقطع کمتر نسبت به انواع ossc می باشند و نمونه های adss این کابل های نوری در نمونه هایی با span 50، ۸۰ و ۱۱۰ تولید می شوند که این اعداد به معنی حداکثر فاصله بین تیر های نصب شده جهت قرار دادن فیبر نوری بر روی آنها می باشد.

فیبر های نوری ossc بر خلاف کابل های نوری adss که با span های متفاوت تولید می شوند، تنها در یک نوع و به صورت Single mode به بازار ارائه می شود.

برند های تولید کننده فیبر نوری هوایی single mode

ممکن است این سوال در ذهن مشتریان مطرح شود که فیبر های نوری هوایی در بازار فیبر نوری ایران با چه برند هایی تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این کابل ها غابلا تولید کارخانه های شهید قندی یزد و OfO عمان به همراه کارخانه TKF هلند می باشند که در ابن مرکز فروش به پروژه های مختلف ارائه می شود. اینکه کیفیت کابل های عرضه شده در چه حدی می باشد باید به این مهم اشاره نماییم که کیفیت برند های ذکر شده از بهترین نمونه های موجود می باشد که در پروژه های متعددی استفاده شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری هوایی ossc

قیمت عمده انواع فیبر نوری هوایی ossc

قیمت خرید عمده و رقابتی انواع فیبرهای نوری هوایی  ossc  به صورت ویژه توسط کارشناسان …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام