عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری رفسنجان / قیمت روز انواع فیبر نوری sm رفسنجان
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت روز انواع فیبر نوری sm رفسنجان

کابل های فیبر نوری در انواع مختلف sm، mm و nz تولید می‌شوند که تفاوت عمده فیبر های نوری در تار های نوری استفاده شده در ساختمان آنها می باشد. این کابل های نوری توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود که رفسنجان یکی از تولیدکنندگان نامی ایران در زمینه کابل های فیبر نوری می باشد که این محصولات را در زمینه‌ های مخابراتی و جهت استفاده به صورت خاکی، کانالی و هوایی تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

محصولات تولید شده توسط کارخانه رفسنجان دارای تاییدیه های لازم جهت استفاده در پروژه های مخابراتی بوده و از این رو بسیاری از پروژه ها در بخش های مختلف برای خرید محصولات این برند درخواست‌های خود را به بازار فیبر نوری  ایران ارسال می کنند.

فیبر های نوری sm که بیشتر در فواصل طولانی جهت انتقال اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند غالباً کاربرد مخابراتی داشته و بیشتر استفاده آنها در پروژه‌های مخابراتی زیرساخت می باشد. هر چند بسیاری از پروژه‌ های صنعتی نیز برای استفاده از این محصولات درخواست های خود را جهت استفاده از این کابل ها برای پروژه‌های خود به بازار فیبر نوری ایران ارسال می‌کنند و فیبر های نوری رفسنجان را برای استفاده در پروژه ها درخواست می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فروش فیبر نوری رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان با ترکیب تارهای نوری ۶*۲ و ۱۲*۱، این …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام