عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری ocuc / قیمت روز انواع فیبر نوری کانالی ocuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت روز انواع فیبر نوری کانالی ocuc

قیمت روز انواع فیبر های نوری کانالی ocuc در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸ و ۷۲ کر را می توانید به صورت به روز از طریق این مجموعه دریافت کنید. فیبر های نوری کانالی نمونه ای از کابل های نوری خاکی می باشند که به دلیل استفاده در کانال ها و همچنین لوله ها ساختمان این کابل ها متناسب با این محیط ها طراحی شده است. این کابل های نوری در ایران به صورت ویژه در بازار فیبر نوری ایران ارائه می شوند و با ارائه دیتاشیت فنی کابل ها نوری کانالی به مشتریان و پروزه ها و ارائه تست شیت کابل در زمان خرید این کابل ها، ضمانت های لازم را برای مشتریان خود ایجاد می نماییم.
کابل های فیبر نوری به دلیل مزایای بسیار زیادی که نسبت به کابل های مسی دارند، در پروژه های مخابراتی در ایران و سراسر جهان به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.
برند های مختلف ایرانی و خارجی در بازار فیبر نوری ایران به مشتریان این محصولات ارائه می شوند که این کابل ها تاییدیه های لازم جهت استفاده در پروژه های سراسر کشور را دارا می باشند.

تفاوت فیبر های نوری کانالی Ocuc و ocfc

فیبر های نوری کانالی ocuc و ocfc که به کابل های ژله فیلد خشک و ژله ای شهرت دارند تفاوت چندانی به لحاظ ساحتمان در این کابل ها وجود نداشته و پروژه ها می توانند از دید فنی از هر دو این کابل ها در پروژه های خود استفاده نمایند. اما به واقع فیبر های نوری ocuc به نسل جدید کابل های نوری کانالی می باشند که توسط کارخانه های مختلف در ایران تولید شده و بازار فیبر نوری ایران این کابل ها را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می دهد. فیبر های نوری ocuc برخلاف تصور برخی از فعالان پروژه های مختلف، مزیت های بسیار زیادی نسبت به نمونه های ocfc دارا می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری ocuc

مرکز فروش فیبر نوری ocuc کانالی

مرکز فروش فیبر نوری ocuc کانالی در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام