عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری سینگل مود / قیمت خرید فیبر نوری سینگل مود in/out lsoh
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید فیبر نوری سینگل مود in/out lsoh

قیمت خرید به روز انواع فیبر های نوری in/out با عایق lsoh و lszh را می توانید به آسانی از بزرگترین مرکز فروش انواع کابل های نوری در ایران استعلام نمایید. اینکه فیبر های نوری in/out در چه مواردی کاربرد داشته و از این کابل ها در چه مواردی می توانند استفاده کنند، موردی می باشد که قصد داریم در این بخش بدان بپردازیم.

فیبر های نوری in/out در محل هایی استفاده می شوند که این کابل ها به نوعی بخش از آنها در داخل ساختمان و بخشی در خارج از ساختمان قرار دارد و به همین دلیل امکان استفاده از فیبر های نوری لزوما indoor و لزوما outdoor وجود ندارد. به همین دلیل از این کابل ها با عایق lszh و lsoh که به کابل های هالوژن فری شهرت دارند استفاده می نمایند.

قیمت این فیبر های نوری تا حد زیادی به برند تولید کننده آن بستگی دارد و به همین دلیل قصد داریم از برند های موحود در بازار ایران که این کابل ها را به صورت خاص عرضه می کنند و محصولات آنها در بازار فیبر نوری ایران موحود است، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

برند های ایرانی به دلیل خاص بودن این کابل ها و عایق آنها، در حال حاضر امکان تولید آن را نداشته و به همین دلیل برند های خارجی این محصولات را در بازار ایران عرضه می نمایند.

فیبر های نوری In/out lszh and lsoh در این مجموعه با برند های leoni آلمان و draka دانمارک  عرضه می شوند که کیفیت این کابل های اروپایی در حد بالایی است و استفاده از فیبر های نوری این برند ها در پروژه ها از سوی بازار فیبر نوری ایران تضمین شده می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری سینگل مود

فروش فیبر نوری سینگل مود

فیبر نوری سینگل مود توسط فروشنده ی بزرگ این محصول به دست خریداران و مصرف …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام