عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری زره دار / قیمت خرید فیبر نوری زره دار ایران
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید فیبر نوری زره دار ایران

قیمت فروش انواع فیبر نوری زره دار یا armored ایران با برندهای شهید فندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان را به صورت به روز از واحد فروش آراد کابل دریافت نمایید.
فیبرهای نوری زره دار یا armored یکی از کابل های نوری outdoor به شمار می روند که امکان استفاده به صورت کانالی و خاکی را دارند.
فیبرهای نوری خاکی که به مشخصه obuc و obfc شناسایی می شوند، یکی از انواع کابل های زره دار می باشند که قابل استفاده در پروژه های مخابراتی به صورت دفنی هستند.
فیبر نوری زره دار یا آرموردار به دلیل دارا بودن آرمور در ساختمان کابل تا حد زیادی در برابر صدمات وارد شده به بدنه و ساختمان کابل مقاوم بوده و از آسیب به تارهای نوری جلوگیری می کند.
فیبرهای نوری زره دار کانالی یا ocuc که به نوعی از کابل های armored می باشند، در برابر خطرات حیوانات جونده و آسیب به تارهای نوری از فیبر محافظت می کنند و این کابل ها به نوعی از پرکاربردترین کابل های نوری مخابراتی به شمار می روند.

فیبر نوری زره دار

قیمت فروش فیبر نوری بسته به خاکی یا کانالی بودن آن و همچنین تارهای نوری کابل متفاوت است. به دلیل نوسانات قیمت این کابل ها لازم است مشتریان به صورت به روز این محصولات را استعلام قیمت نمایند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام