عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری nexans / قیمت خرید فیبر نوری خاکی nexans
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید فیبر نوری خاکی nexans

قیمت فروش انواع فیبر نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور خاکی nexans بسته به میزان سفارش پروژه ها و قیمت روز کابل های نوری به مشتریان ارائه می شود.
فیبرهای نوری خاکی یا obucبه دلیل ویژگی ساختمان این کابل ها به صورت دفنی و مستقیم در زیر خاک می توانند در پروژه ها مورد استفاده قرار گیرند.
قیمت کابل های نوری خاکی به دلیل شخصات فنی کابل و متفاوت بودن تولید آنها نسبت به کابل های نوری کانالی، قدری با قیمت بالاتر عرضه می شوند. هر چند تفاوت قیمت آنچنان در خصوص عرضه آنها ملموس نیست.
نگزنس nexans با تولید انواع کابل های مخابراتی نوری و مسی توانسته است در سالیان گذشته محصولات خود را روانه بازارهای ایران کند در حالیکه این محصولات توانسته است در بسیاری از پروژه های مخابراتی استفاده شده و برند نگزنس را به نامی شناخته شده بدل نماید.
قیمت فروش مناسب محصولات نگزنس یکی از دلایل مهم در عرضه بالای محصولات آن به پروژه ها می باشد که بسیاری از صاحبان پروژه ها و کارفرمایان کابل های نگزنس رابه سایر تولیدات داخلی و خارجی ترجیح می دهند.
آراد کابل بزرگ ترین مرکز فروش محصولات نگزنس در ایران قیمت روز محصولات را به صورت آنی به مشتریانی که با واحد فروش مجموعه در تماس هستند ارائه می کند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری نگزنس nexans

خرید آنلاین فیبر نوری نگزنس nexans

فیبر نوری نگزنس nexans از برترین کابل های فیبر نوری معرفی شده است که می …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام