عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری خاکی / قیمت خرید فیبرنوری مولتی مود خاکی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید فیبرنوری مولتی مود خاکی

قیمت خرید انواع فیبر نوری مولتی مود خاکی obuc، obfc که از کابل های نوری مهم در صنعت مخابرات و شبکه می باشد به تعداد کرهای استفاده شده در ساختمان کابل و همچنین برند تولید کننده این کابل ها بستگی مستقیم داشته و به دلیل نوساناتی که گاها در قیمت این محصولات وجود دارد، بهتر است به صورت به روز توسط واحد فروش بازار فیبر نوری ایران استعلام گردد.

فیبرهای نوری مالتی مود یا چند حالته در انواع ۵۰ و ۶۲٫۵ میکرون تولید می شوند که نمونه ۶۲٫۵ این کابل های نوری کاربرد کمتری نسبت به انواع ۵۰ میکرون این کابل ها دارند.

کابل های فیبر نوری مالتی مود به دلیل قطر بالاتر تارهای آنها نسبت به فیبرهای نوری سینگل مود که قطر تار نوری آنها ۹ میکرون می باشد، چند سیگنال نوری را می تواند به طور همزمان منتقل نماید اما از این کابل های نوری در مسافت های پایین تا ۱۰۰۰ متر بیشتر استفاده می شود.

قیمت فیبرهای نوری مالتی مود نسبت به کابل های نوری سینگل مود مشابه بیشتر است و این کابل ها در انواع armored، OBFC، INDOOR، IN/OUT LSZH، OM3، OM2، OM1 و In tight buffer تولید شده و در این مرکز فروش قابل ارائه به مشتریان می باشد.

انواع فیبرهای نوری مولتی مود خاکی

فیبرهای نوری مولتی مود خاکی با مشخصه های armored، obfc با برندهای شهید قندی یزد، usa-3m، نگزنس، دراکا دانمارک، لئونی و عمان در این مجموعه موجود است و این فیبرهای نوری بسته به نیاز پروژه های مختلف به صورت ۵۰ و ۶۲٫۵ میکرون قابل ارائه به پروژه ها می باشد.

کاربرد فیبرهای نوری مولتی مود خاکی

اگر یخواهیم به پروژه هایی که از فیبرهای نوری مولتی مود استفاده می نمایند اشاره نماییم، می توان به پروزه های شبکه و پروژه هایی که قصد ایجاد شبکه های داخلی دارند اشاره نمود که این کابل های نوری با توجه به شرایط آنها که باید کابل نوری به صورت دفنی استفاده شود می تواند برای این دسته از پروژه ها کاربردی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری ۲۴ کور خاکی

فیبر نوری ۲۴ کور خاکی مالتی مود LS

فیبر نوری ۲۴ کور خاکی مالتی مود با برند LS کره که از برترین تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام