عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری چند حالته / قیمت خرید انواع فیبر نوری چند حالته om1
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید انواع فیبر نوری چند حالته om1

قیمت خرید فیبر های نوری چند حالته multimode در نمونه های om1، om2 و om3 به صورت ویژه و به روز قابل ارائه به پروژه های مخابراتی در سراسر کشور می باشد.

فیبر های نوری چند حالته multimode که در انواع ۶۲٫۵ و ۵۰ میکرون تولید می شوند، توسط کارخانه های شهید قندی یزد، premiumline، leoni، ofo، ls korea، draka، usa-3m، نگزنس و qualet تولید می شوند که در بازار ایران به صورت ویژه توسط این مجموعه عرضه می شوند.

فیبر نوری تک حالته multimode om1 که در انواع ۶۲٫۵/۱۲۵ میکرون تولید می شوند در این مجموعه با برند ofo عمان که از تار های نوری فوجیکارا در ساختمان کابل استفاده شده است، عرضه می شود. هر چند کاربرد این کابل ها نسبت به فیبر های نوری سینگل مود کمتر است اما باید به این نکته اشاره کنیم که فیبر های نوری چند حالته یا مالتی مد نیز به صورت ویژه در پروژه های مختلف استفاده می شوند و لازم است در لیست فروش این مجموعه قرار داسته باشد.

فیبر های نوری om1، om2 و om3 که از انواع کابل های مالتی مود می باشند به لحاظ کاربردی متفاوت هستند و نوع om1 این کابل ها که به صورت ۶۲٫۵/۱۲۵ میکرون تولید می شوند نسبت به فیبر های نوری om2 و om3 که به صورت ۵۰میکرون تولید می شوند قدیمی تر بوده ام به هر حال استفاده از آنها در برخی از پروژه ها همچنان احساس می شود.

این مجموعه انواع فیبر نوری تک حالته om1 را به صورت ۱۲*۱ خاکی obuc تولید می کنند که این کابل های نوری کاربرد بیشتری نسبت به نمونه های ۶ و ۲۴ کر داشته و حتی مشتریانی که قصد دارند از نمونه ۶ کر استفاده کنند می توانند این کابل را به عنوان گزینه مناسب برای پروژه های خود برگزینند.

تفاوت فیبر های نوری om1 با om2 و om3 چیست؟

فیبر های نوری Om1، om2 و om3 هر سه از انواع فیبر های نوری مالتی مد یا چند حالته می باشند که نوع om1 به صورت ۶۲٫۵ میکرون تولید می شوند و نمونه های om2 و om3 به صورت ۵۰ میکرون تولید شده و به بازار عرضه می شوند. نوع om2 و om3 فیبر های نوری در مسافت های بیشتری نسبت به انواع om1 می توانند اطلاعات را انتقال دهند، حال آنکه نمونه های om2 و om3 در مسافت های بالاتری می توانند اطلاعات را با افت خط پایین منتقل نمایند.

فیبر های نوری om3 نسبت به دو نمونه دیگر افت کمتری داشته و قیمت این نوع فیبر در مقایسه با دو نمونه دیگر بالاتر است و در پروژه های خاص که افت مسیر برای آنها بسیار حائز اهمیت است مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری چند حالته

خرید فیبر نوری چند حالته ۶*۴ armored

خرید فیبر نوری چند حالته یا مالتی مد در انواع ۶، ۸، ۱۲ و ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام