عرضه فیبر نوری
خانه / فیبرنوری هوایی / قیمت خرید انواع فیبر نوری هوایی ossc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید انواع فیبر نوری هوایی ossc

فیبر های نوری هوایی که در انواع ossc و adss تولید می شوند، مناسب استفاده در محیط هایی می باشند که کابل ها را نمی توان به صورت دفنی مورد استفاده قرار داد و صاحبان پروژه معمولا از کابل های فیبر نوری هوایی بهره مند می شوند.

فیبر های نوری هوایی با دارا بودن مهار بر روی آنها قابل نصب بر روی تیر های را دارا بوده و غالبا در مناطق روستایی و کوهستانی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی در محل هایی که امکان حفر کانال برای دفن کردن کابل های فیبر نوری وجود ندارد از این کابل های نوری استفاده می کنند.

انواع فیبر های نوری هوایی ossc که یک دارای یک سیم بکسل مهار می باشند، در انواع ۲۴ کر OSSC-SJ و OSSC-DJ تولید می شوند که ترکیب این کابل های نوری به صورت ۶*۴ می باشد.

کارخانه های تولید کننده فیبر نوری هوایی OSSC

کار خانه های تولید کننده فیبر های نوری در ایران و خارج از کشور که فیبر های نوری خاکی، کانالی و هوایی را تولید می کنند، می توان به برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان اشاره نمود که این کابل های نوری را در انواع OSSC و ADSS تولید کرده و مطابق نیاز پروژه ها به بازار عرضه می کنند. اما در میان برند های خارجی برند OFO عمان از شناخته شده ترین محصولات موجود در بازار می باشد که این محصولات را به بازار ایران عرضه کرده است و بازار فیبر نوری ایران با عرضه تمامی انواع فیبر های نوری هوایی، خاکی و کانالی به دنبال ارائه بهترین خدمات به مشتریان و پروژه های مختلف است.

انواع فیبر های نوری هوایی ADSS SPAN80

فیبر های نوری ADSS SPAN80 مناسب استفاده در پروژه هایی می باشد که فاصله بین تیر های نصب شده ۸۰ متر بوده و در فاصله هسا بیشتر از این امکان استفاده از این کابل های نوری نمی باشد و باید از فیبر های نوری ADSS SPAN110 استفاده کرد که در آن فاصله ها تا ۱۱۰ متر می تواند استفاده شود. فیبر های نوری هوایی SPAN50 نیز از دیگر کابل های نوری هوایی موحود است که در فاصله ۵۰ متری تیر ها می تواند استفاده شود.

تفاوت بین فیبر های نوری هوایی ADSS و OSSC

تفاوت عمده ای که بین کابل های فیبر نوری هوایی ADSS و OSSC وجود دارد، در ساختمان کابل و نوع مهار کابل ها می باشد که کابل مهار استفاده شده در فیبر های نوری OSSC با نوع ADSS این کابل های نوری متفاون است و کابل های نوری OSSC باید در فواصل ۲۰ متری بین دو دکل نصب شند حال آنکه فیبر های نوری ADSS در فواصل ۵۰، ۸۰ و ۱۰۰ متری با توجه به SPAN فیبر نوری قابل استفاده است.

نحوه ثبت سفارش فیبر های نوری ADSS و OSSC

قیمت خرید فیبر های نوری هوایی ADSS و OSSC با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد به صورت به روز باید استعلام گردد و شرکت های مخابراتی در سراسر کشور می توانند برای ثبت سفارش خرید خود با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار نمایند. برای ثبت سفارش خرید با ارائه دیتاشیت کابل فیبر نوری به مشتریان و در صورت نیاز ارسال نمونه کابل برای مشتری و تایید نهایی امکان ثبت سفارش وجود خواهد داشت. برای پروژه های دولتی و خصوصی که قصد دریافت فاکتور رسمی را دارند، این امکان وجود دارد و با ارائه فاکتور رسمی فیبر نوری به آنها ارائه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

انواع فیبر نوری هوایی ossc

قیمت عمده انواع فیبر نوری هوایی ossc

قیمت خرید عمده و رقابتی انواع فیبرهای نوری هوایی  ossc  به صورت ویژه توسط کارشناسان …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام