عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری سینگل مود / قیمت خرید انواع فیبر نوری سینگل مود obuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید انواع فیبر نوری سینگل مود obuc

قیمت خرید انواع فیبر های نوری سینگل مود که به اختصار این کابل های نوری را sm نیز می نامند، با کاربرد خاکی یا دفنی با مشخصه های obuc و obfc می توانید به صورت به روز از بازار فیبر نوری ایران استعلام نمایید.

فیبر های نوری سینگل مود به دلیل انتقال اطلاعات توسط یک سیگنال نوری، همچنین دارا بودن تار های نوری به اندازه ۹ میکرون، در مسافت های تقریبا طولانی برای انتقال دیتا مورد استفاده قرار  می گیرند. کابل های فیبر نوری سینگل مود زمینی obuc که با عنوان کابل های نوری دفنی یا armored نیز شناسایی می شوند در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور بیشترین کاربرد را در پروژه های مخابراتی و شبکه در سراسر کشور را به خود اختصاص داده است. فیبر های نوری عرضه شده در بازار فیبر نوری ایران به دلیل استاندارد بدون ارائه تست شیت این محصولات، قابل استفاده در پروژه های سراسر کشور می باشند.

بازار فیبر نوری ایران برند های ایرانی و خارجی تولید کننده این فیبر های نوری نظیر شهید قندی یزد، تهران سیمین فر، رفسنجان، دراکا دانمارک، ofo عمان، نگزنس، لئونی آلمان و همجنین tkf هلند را نیز به مشتریان خود ارائه می نماید. این محصولات بدون تردید می تواند نیاز تمامی پروژه های سراسر کشور را مرتفع نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری سینگل مود

فروش فیبر نوری سینگل مود

فیبر نوری سینگل مود توسط فروشنده ی بزرگ این محصول به دست خریداران و مصرف …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام