عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری زمینی / قیمت خرید انواع فیبر نوری زمینی armored-obuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید انواع فیبر نوری زمینی armored-obuc

قیمت خرید انواع فیبر های نوری armored خاکی obuc که به فیبر های نوری ژله فیلد خشک نیز شهرت دارندف به صورت ویژه و به روز در این مجموعه قابل ارائه به مشتریان است. پیشنهاد می شود با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیق و کاربردی در خصوص انواع فیبر های نوری زمینی که به فیبر های نوری خاکی نیز شهرت دارند، در اختیار شما قرار گیرد.

فیبر های نوری زمینی در پروژه هایی مورد استفاده قرار می گیرند که قرار است کابل های نوری به صورت دفنی در محیط پروژه استفاده شود و لازم است این کابل ها دارای آرمورد یا زره محافظ از ساختمان کابل باشند تا از این طریق از صدمات وارد شده به ساختمان کابل در اثر ضربه های موجود، جلوگیری نماید.

فیبر های نوری زمینی که با نام فیبر های خاکی شناسایی می شوند، در انواع مالتی مد، سینگل مد و فیبر های نوری nz نیز تولید می شوند که این کابل ها هر کدام بسته به شرایط پروژه ها، مسافتی که قرار است اطلاعات منتقل شود و همچنین طول موج انتقال اطلاعات برای انتخاب نوع فیبر نوری بسیار حائز اهمیت می باشد.

فیبر های نوری زمینی دارای آرمورد می باشند که این مهم کمک می کند تا بتوانیم از این نوع کابل های نوری در کانال های دارای حیوانات موذی جونده نیز استفاده نماییم.

کارخانه های ایرانی تولید کننده فیبر های نوری زمینی armored obuc، شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان می باشند که می توانند این کابل های نوری را به صورت ویژه به بازار عرضه نمایند. تمامی کابل های نوری زمینی تولید شده مطابق با استاندارد های شرکت ملی مخابرات ایران عرضه می شوند و قابلیت استفاده در پروژه های سراسر کشور را دارا می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری زمینی

فیبر نوری زمینی سینگل مود مخابراتی

فیبر نوری زمینی سینگل مود و مالتی مود یکی از مهمترین فیبر های نوری می …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام