عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری زمینی / قیمت خرید انواع فیبر نوری زمینی تهران سیمین فر
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید انواع فیبر نوری زمینی تهران سیمین فر

فیبر های نوری زمینی یا خاکی که با نام های armored، زره دار و ژله فیلد خاکی نیز شناخته می شوند با مشخصه obuc و obfc که از استاندارد های ایرانی برای فیبر های نوری می باشد، توسط کارخانه تهران سیمین فر تولید شده و به بازار عرضه شده است. فیبر های نوری مخابراتی عرضه شده در این مجموعه تست شیت و استاندارد های لازم را دارا بوده و به همین دلیل قابلیت استفاده در پروژه های مخابراتی تحت نظارت شرکت ملی مخابرات ایران را نیز دارا می باشند.

تهران سیمین فر با تولید انواع فیبر های نوری مخابراتی در نمونه های ۱۲، ۲۲۴، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر در انواع sm، mm و nz را تولید کرده و با بهترین تار های نوری به مشتریان خود ارائه می نماید.

فیبر های نوری مخابراتی زمینی تهران سیمین فر یکی از محصولات اصلی بازار فیبر نوری ایران می باشند که به دلیل قیمت مناسب این محصولات همواره مورد توجه برخی از همکاران ما در پروژه های مختلف بوده است.

ساختمان فیبر های نوری زمینی مخابراتی تهران سیمین فر

فیبر های نوری زمینی مخابراتی به دلیل دارا بودن آرمورد و نواز جاذب رطوبت تمامی آیتم های لازم به لحاظ فیزیکی را برای استفاده از این محصولات به صورت زمینی و دفنی را دارا بوده و به همین دلیل بسیاری از پروژه های مخابراتی از این محصولات علاوه بر استفاده به صورت دفنی در کانال های دارای حیوانات جونده نیز استفاده می کنند. فیبر های نوری تهران سیمین فر به دلیل قیمت مناسب و همچنین استفاده از بهترین تار های نوری در ساختمان آنها همواره مورد توجه بسیاری از پروژه های مختلف در سراسر کشور بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری زمینی

فیبر نوری زمینی سینگل مود مخابراتی

فیبر نوری زمینی سینگل مود و مالتی مود یکی از مهمترین فیبر های نوری می …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام