عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری تک حالته / قیمت خرید انواع فیبر نوری تک حالته
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید انواع فیبر نوری تک حالته

قیمت خرید انواع فیبرهای نوری تک حالته یا سینگل مود single mode به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها برند تولید کننده این کابل ها می باشد.
فیبرهای نوری تک حالته یا single mode یکی از مهمترین کابل هایی می باشد که به دلیل کاربرد زیاد در مخابرات، بسیاری از فعالان در بخش زیر ساخت و فیبرنوری، برای خرید این کابل ها اقدام می نمایند.
یکی از مشاوره هایی که می توان به خریداران این فیبرهای نوری داد، در خصوص برندهای تولید کننده این کابل ها می باشد که برندهای خارجی مانند نگزنس، draka، لئونی و چند برند از ترکیه و لهستان از تولید کنندگان این کابل ها می باشند.
اما فیبرهای نوری تک حالته یا سینگل مود در ایران توسط برندهای شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین فر تولید می شود که هر کدام تلاش کرده اند با توجه به نیازهای پروژه ها اقدام به تولید این کابل ها در انواع خاکی، کانالی، آرمورد و با عایق سیلیکونی و نسوز و هالوژن فری می کنند.
آراد کابل به عنوان مرکز پخش این کابل ها، تلاش می کند بهترین گزینه از محصولات خود را متناسب با درخواست مشتریان و شرکت ها به آنها عرضه کند قیمت خرید انواع فیبرهای نوری به صورت به روز به مشتریان و شرکت ها عرضه می شود.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری تک حالته و چند حالته

تفاوت انواع فیبر نوری تک حالته و چند حالته

تفاوت فیبر نوری تک حالته و چند حالته ، موضوعی می باشد که بسیاری از …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام