عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری تک حالته / قیمت خرید انواع فیبر نوری تک حالته Obuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت خرید انواع فیبر نوری تک حالته Obuc

قیمت خرید انواع فیبر های نوری تک حالته یا سینگل مود به نوع ساختمان کابل و همچنین تعداد تار های نوری استفاده شده در ساختمان کابل وابسته است و به همین دلیل لازم است کابل های نوری مورد نیاز پروزه ها مه از نوع خاکی obuc می باشد با ارائه به واحد فروش به صورت به روز استعلام قیمت شود.

اما فیبر های نوری تک حالته یا سینگل مود در انواع ۴، ۶، ۸، ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر تولید می شوند که نوع obuc این کابل ها به دلیل دارا بودن آرمور در ساختمان کابل می تواند به صورت دفنی و همجنین در کانال های دارا حیوانات جونده مورد استفاده قرار گیرد.

فیبر های نوری تک حالته Obuc در انواع ۶*۲، ۱۲*۱، ۶*۴، ۱۲*۲، ۶*۸، ۱۲*۴ بیشترین کاربرد را در پروژه ها دارا بوده و کارشناسان فروش مجموعه آماده همکاری با پروژه های مختلف جهت تامین این کابل های نوری برای آنها می باشد.

از کارخانه های بزرگ تولید کننده داخلی که این کابل های نوری تک حالته رو تولید و عرضه می کنند می توان به شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان اشاره نمود.

قیمت خرید کابل های نوری مانند کابل های مسی نوسانات زیادی را ندارد و ممکن است با تغییر قیمت دلار در داخل به دلیل وارداتی بودن تار های نوری این کابل ها مقداری تغییر داشته باشد. از این رو با توجه اندک تغییرات لازم است مشتریان قیمت کابل ها را به صورت به روز استعلام نمایند و پیش فاکتور دریافت نمایند.

برای دریافت پیش فاکتور ارائه مشخصات فنی دقیق کابل های نوری الزامی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری تک حالته و چند حالته

تفاوت انواع فیبر نوری تک حالته و چند حالته

تفاوت فیبر نوری تک حالته و چند حالته ، موضوعی می باشد که بسیاری از …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام