عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فیبرنوری / قیمت بهترین کابل فیبر نوری ۱۲ کور
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت بهترین کابل فیبر نوری ۱۲ کور

قیمت بهترین کابل های فیبر نوری ۱۲ کور موردی می باشد که بسیاری از مشتریان در پروژه های مخابراتی و شبکه به دنبال آن می باشند، تا با آگاهی از قیمت برندهای مختلف موجود در بازار فیبر نوری مناسب را خریداری نمایند و در پروژه ها از آن استفاده کنند.

فیبرهای نوری ۱۲ کور به صورت ویژه به صورت خاکی، کانالی و هوایی تولید می شوند که بسته به محیطی که فیبر نوری در آن استفاده می شود، لازم است مورد استفاده قرار گیرد. انتخاب خاکی، کانالی یا هوایی بودن فیبرهای نوری مخابراتی علاوه بر تاثیر در قیمت این محصولات برای زمینه اجرایی پروژه ها نیز حائز اهمیت است و لازم است کارشناسان فنی پروژه ها محل استفاده از فیبرها را تعیین و با توجه به تعداد کورهای مورد نیاز خود، اقدام به خرید کابل نمایند.

فیبرهای نوری ۱۲ کور خاکی که با مشخصه obuc و obfc و به صورت آرمورد تولید می شوند، ضمن استفاده به صورت دفنی، قابلیت استفاده در کانال های دارای حیوانات جونده را نیز دارا می باشند و در این کانال ها لازم است حتما از کابل های نوری armored خاکی استفاده شود.

انواع کابل فیبر نوری ۱۲ کور خاکی و کانالی

فیبرهای نوری ۱۲ کور که با دو ترکیب ۱۲*۱ و ۶*۲ تولید می شوند قابلیت استفاده در کانال، به صورت دفنی را دارا می باشند و قیمت نوع خاکی فیبرهای ۱۲ کور در مقایسه با فیبرهای نوری کانالی بالاتر است و این به دلیل ساختمان این کابل ها می باشد. برندهای ایرانی و خارجی مختلفی این کابل ها را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند که بسته به بازار عرضه می کنند که بسته به نیاز پروژه ها و وندور لیست آنها، بازار فیبر نوری ایران تلاش می کند، فیبرهای نوری را به مشتریان عرضه نماید.

کارخانه های تولید کننده انواع کابل فیبر نوری ۱۲ کور

فیبرهای نوری ۱۲ کور خاکی با مشخصه های ofc-armored، ofc-sj،  و obfc توسط کارخانه های عمان، tkf هلند، ls کره، leoni آلمان، شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان تولید می شوند که این کابل ها در نمونه های سینگل مود، مالتی مود و nz قابل تامین برای پروژه ها می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری لئونی

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود با روکش lszh جهت استفاده به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام