عرضه فیبر نوری
خانه / قلم فیبر نوری / قیمت بهترین قلم تست فیبر نوری
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت بهترین قلم تست فیبر نوری

قلم های فیبرهای vlf که دستگاه مفیدی برای تست کابل های فیبر نوری و سالم بودن آن به شمار می روند با برندهای مختلف در بازار قابل خریداری می باشد که در این میان برند exfo کیفیت بهتری نسبت به سایر برندهای موجود در بازار داشته و به همین دلیل بسیاری از مشتریان خرید این نوع قلم های فیبر نوری را ترجیح می دهند.

قلم های فیبر نوری از نظر ظاهری در دو نوع متفاوت قلمی و دستی تولید می شوند که بسته به سلیقه کاربران و تکنسین های فیبر نوری می توان این محصول را خریداری کرده و در اختیار آنها قرار داد. اینکه فیبرهای نوری از نور با طول موج ۳۶۰ تا ۶۷۰ نانومتر جهت انتقال نور در محیط فیبر نوری استفاده می کنند، نکته ای می باشد که می تواند برای کاربران و استفاده کنندگان از این محصولات مفید باشد.

قلم های فیبر نوری در ایران به صورت ۵ و ۱۰ میلی وات عرضه می شوند که قابلیت تست فیبر نوری تا مسافت ۵ و ۱۰ کیلو متر را بسته به میزان توان خود دارا می باشند.

موارد استفاده از قلم تست فیبر نوری

استفاده از کابل های فیبر نوری در بسیاری از پروژه های مخابراتی و شبکه باعث شده است، تکنسین های فیبر نوری که در زمینه نگهداری این کابل ها فعالیت می نمایند از دستگاه های متنوعی برای عیب یابی این خطوط استفاده کنند که یکی از این دستگاه ها، قلم تست فیبر نوری می باشد که جهت تست سالم بودن تارهای نوری در طول مسیر همچنین پیچ های تند که در طول مسیر فیبر نوری ایجاد شده است و فیوژن هایی که به صورت با کیفیت صورت نگرفته و باعث افت مسیر انتقال می شوند، مورد استفاده قرار می گیرند.

بازار فیبر نوری ایران با عرضه انواع کابل های فیبر نوری و تجهیزات نگهداری این خطوط، آمادگی همکاری با پروژه های سراسر کشور را دارا می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

قلم تست فیبر نوری

خرید بهترین قلم تست فیبر نوری

خرید بهترین قلم های تست فیبر نوری که یکی از مهمترین ابزار های تست کابل …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام