عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فیبرنوری / قیمت انواع کابل فیبر نوری ۲۴core ocuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت انواع کابل فیبر نوری ۲۴core ocuc

قیمت روز انواع فیبرهای نوری در انواع ۲۴core با کاربرد به صورت خاکی و کانالی با مشخصه های obuc، ocuc، obfc و ocfc را می توانید به صورت به روز از بازار فیبر نوری ایران استعلام نمایید.

کابل فیبر نوری به عنوان یکی از کابل های مهم در صنعت مخابرات مطرح بوده است که نقش مهمی در انتقال اطلاعات در شبکه اینترنت و تلفن ثابت را ایفا می نماید. کابل های فیبر نوری ocuc یا کانالی به کابل های نوری ژله فیلد خشک شهرت دارند که این کابل ها در کانال ها مورد استفاده می باشند و ساختمان آنها نسبت به کابل های خاکی با کمی تفاوت ساختاری همراه است.

فیبرهای نوری با مشخصات ocuc و obuc از استانداردهای داخل ایران می باشند و در واقع تولیدکنندگان داخلی این نوع از کابل های نوری بنا به استانداردهای شرکت ملی ایران محصولات خود را تولید می کنند.

نحوه استعلام قیمت انواع فیبر نوری ۲۴core

فیبرهای نوری ۲۴core به صورت سینگل مود و nz تولید می شوند که این کابل ها قابلیت استفاده به صورت outdoor را دارند. نحوه استعلام قیمت این محصولات به این صورت است که با تماس از طریق واحد فروش بازار فیبر نوری ایران می توانید با ارائه درخواست خود و دریافت پیش فاکتور نسبت به خرید فیبر نوری و تمامی تجهیزات فیبر نوری مورد نیاز خود اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری لئونی

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود

کابل فیبر نوری لئونی ۶ کور مولتی مود با روکش lszh جهت استفاده به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام