عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری کانالی / قیمت انواع فیبر نوری کانالی ۷۲ کر
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت انواع فیبر نوری کانالی ۷۲ کر

قیمت انواع فیبر های نوری ۷۲ کر کانالی و خاکی با توجه به برند تولید کننده آنها و همچنین ساختمان کابل می تواند متفاوت باشد و با توجه به نوساناتی که در قیمت فیبر های نوری وجود دارد لازم است مشتریان به صورت به روز قیمت محصولات موجود در بازار فیبر نوری ایران را استعلام قیمت نمایند تا بتوانند خریدی مطمئن و رضایت‌ بخش را انجام دهند.

فیبر های نوری ۷۲ کر به صورت خاکی obuc و کانالی ocuc تولید می شوند و با ترکیب ۶*۱۲ قابل ارائه به مشتریان می باشد. در خصوص برند های موجود در این مجموعه که کابل های نوری ۷۲ کر آنها در لیست انبار بازار فیبر نوری ایران قرار دارد، می توان به کارخانه شهید قندی یزد اشاره نمود که تولیدات این کارخانه در لیست فروش این مجموعه قرار دارد.

فیبر های نوری ۷۲ کر خاکی و کانالی در انواع sm و nz موجود می باشد و بسته به نیاز پروژه ها در موجودی انبار این مجموعه قرار دارد و مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید این کابل ها نمایند.

نوع ۷۲ کر کابل های فیبر نوری در نمونه مالتی مود کاربرد چندانی در پروژه های مخابراتی و شبکه نداشته و در صورت نیاز پروژه های خاص قابل تولید در کمترین زمان ممکن می باشد.

در خصوص فیبر های نوری ۷۲ کر nz می توان گفت که نمونه کانالی این کابل ها کاربرد بیشتری نسبت به فیبر های نوری خاکی داشته و نمونه کانالی آن به صورت روتین در مجموعه موجود می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی در انواع برند های مختلف به صورت ۷۲ کر، ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام