عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری کانالی / قیمت انواع فیبر نوری کانالی ۴۸ کور
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت انواع فیبر نوری کانالی ۴۸ کور

قیمت انواع فیبر های نوری ۴۸ کور خاکی، کانالی و هوایی با تار های نوری سینگل مود و مالتی مود به صورت به روز و با برند های مختلف ایرانی و خارجی از طریق آراد کابل به پروژه های مختلف ارائه می شود.
فیبر های نوری ۴۸ کور در کنار کابل های نوری ۲۴ و ۱۲ کور از پرکاربردترین فیبر های نوری به شمار می روند که این کابل ها در پروژه های مخابراتی و شبکه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. قیمت این کابل های نوری بسته به قیمت دلار که تاثیر مستقیمی بر روی بهای تار های نوری این محصولات که غالبا وارداتی می باشند، می بایست به صورت به روز استعلام شود و آراد کابل با ایجاد ساز و کار مناسب در پاسخ به مشتریان خود توانسته است قیمت این محصولات را به مشتریان و پروژه های مختلف در قالب پیش فاکتور ارائه نماید.
کابل های نوری ۴۸ کور ارائه شده در شرکت آراد کابل، به صورت لوز تیوپ بوده و با ترکیب های ۶*۸ و ۱۲*۴ به پروژه ها ارائه می شود.

فیبر های نوری ۴۸ کور خاکی، کانالی و هوایی

با توجه به محیط پروژه های مختلف که لازم است فیبر های نوری را به صورت خاکی، کانالی و هوایی استفاده نمایند، کابل های فیبر نوری ۴۸ کور نیز به صورت خاکی obuc، کانالی ocuc و هوایی adss و ossc تولید شده و توسط کارخانه های مختلف به مشتریان ارائه می شود.

برند های مختلف تولید کننده فیبر های نوری ۴۸ کور

با توجه به نیاز پروژه ها در کشور های مختلف، برند های مختلف اقدام به تولید کابل های نوری در انواع مختلف خاکی، کانالی و هوایی و همچنین با کاربرد Indoor نموده اند که هر کدام از این برند ها کیفیت های مختلفی را به مشتریان خود ارائه می نمایند. بدون تردید با تنوع کیفیت در تولیدات فیبر های نوری، قیمت این محصولات با برند های مختلف متفاوت خواهد بود. اما برند های موجود در بازار ایران که توسط این مجموعه به پروژه های مخابراتی ارائه می شود عبارتند از :

• شهید قندی یزد
• تهران سیمین فر
• رفسنجان
• TKF هلند
• LEONI آلمان
• فایبرلند انگلستان
• LS کره جنوبی
• OFO عمان
•  USA-3M آمریکا

آراد کابل که به صورت کاملا تخصصی انواع کابل های نوری و تجهیزات شبکه فیبر نوری را به پروژه های مختلف ارائه می کند، آماده ارائه این برند ها به مشتریان و پروژه های مخابراتی و شبکه در سراسر کشور می باشد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی در انواع برند های مختلف به صورت ۷۲ کر، ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام