عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری ژله فیلد کانالی / قیمت انواع فیبر نوری ژله فیلد کانالی قندی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت انواع فیبر نوری ژله فیلد کانالی قندی

قیمت انواع فیبر های نوری ژله فیلد خاکی و کانالی شهید قندی یزد در انواع sm، mm و nz در نمونه های ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کر به صورت به روز قابل استعلام از بازار فیبر نوری ایران می باشد.

فیبر های نوری امروزه به دلیل استفاده در پروژه های مختلف به سبب انتقال اطلاعات با سرعت بالاتر، گوی سبقت را از کابل های مسی که در سالیان گذته وظیفه انتقال دیتا را در شبکه های مختلف مخابراتی بر عهده داشته اند، ربوده است.

کابل های فیبر نوری به دلیل استفاده از تارهای شیشه ای در ساختمان کابل که وظیفه اصلی انتقال اطلاعات را بر عهده دارند، قیمت مناسب تری نسبت به کابل های مسی داشته و به همین ترتیب این کابل ها امنیت بیشتری را برای شبکه های مخابراتی به همراه داشته است. توانایی این کابل ها در انتقال حجم بالایی از دیتا نسبت به کابل های مسی باعث شده است، تا این کابل ها در پروژه های مختلف مورد اقبال قرار گیرد.

فیبر های نوری کانالی شهید قندی یزد که با مشخصه فنی OCUC شناسایی می شوند، به دلیل دارا بودن ساختمان ژله ای خشک می توانند در کانال های کابل مورد استفاده قرار گیرند.

نکته مهم در خصوص خرید کابل های نوری کانالی این است که کانال هایی که حیوانات موذی جونده در آنها وجود دارند، باید حتما از نوع خاکی OBUC در آنها استفاده شوند تا آرمورد استفاده شده در ساختمان کابل بتواند از خطرات این حیوانات موذی که ممکن است به کابل آسیب وارد نمایند جلوگیری کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری ژله فیلد کانالی تهران سیمین فر

نمایندگی فروش فیبر نوری ژله فیلد کانالی تهران سیمین فر

فیبر های نوری ژله فیلد خاکی و کانالی از مهمترین کابل های نوری می باشند …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام