عرضه فیبر نوری
خانه / فیبرنوری چند مد و تک مد / قیمت انواع فیبر نوری چند مد و تک مد شهید قندی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت انواع فیبر نوری چند مد و تک مد شهید قندی

قیمت فیبر های نوری مخابراتی به عوامل مختلفی وابسته است که یکی زا این عوامل تک مد و چند مد بودن فیبر های نوری می باشد که این فیبر های نوری کاربرد های متفاوتی را دارا می باشند و در طول موج های متفاوتی کار می کنند و در مسافت های متفاوتی قادر به انتقال اطلاعات می باشند. از این رو لازم است مشتریان و پروژه های مخابراتی برای دریافت آخرین قیمت این محصولات مشخصات فنی دقیق مورد نیاز خود را به کارشناسان مجموعه ارائه نمایند تا از این طریق بتوانند به صورت به روز پیش فاکتور را تحویل بگیرند.

فیبر های نوری تک مد که به فیبر های نوری سینگل مد یا تک حالته نیز شهرت دارند، در انواع ۴، ۶، ۸، ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر تولید می شوند که در انواع خاکی، کانالی و هوایی قابلیت تولید دارد. این فیبر های نوری با توجه به استفاده در محیط های مختلف با توجه به شرایط محیطی حاکم بر پروژه ها، در انواع خاکی obuc، کانالی ocuc و هوایی adss و ossc توسط کارخانه های داخلی و خارجی تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

در سوی مقابل فیبر های نوری چند مد یا مالتی مد که به صورت ۵۰ و ۶۲٫۵ میکرون تولید می شوند در انواع مختلفی تولید می شوند و این کابل های نوری در مسافت های پایین برای انتقال اطلاعات مناسب می باشند. این فیبر ها توسط کارخانه های متعددی در ایران و خارج از کشور تولید می شوند که از جمله فیبر های نوری موجود در بازار می توان به محصولات برند شهید قندی یزد، رفسنجان و تهران سیمین فر از میان برند های مختلف اشاره نمود.

پرکاربردترین فیبر های نوری تک مد و چند مد در ایران

فیبر های نوری تک مد و چند مد در ایران به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند که این موضوع به دلیل قیمت مناسب این کابل ها نسبت به کابل های مسی کی باشد که ارگ بخواهسم بر طبق آمار به میزان مصرف فیبر های نوری مختلف در انواع تک مد و چند مد اشاره نماییم، لازم است به انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کر این کابل های نوری در انواع خاکی، کانالی و هوایی اشاره نمود که مصرف این کابل ها نسبت به سایر انواع موجود بیشتر است.

برند های فیبر نوری تک مد و چند مد موجود در بازار

کارخانه های متعدد ایرانی و خارجی اقدام به تولید فیبر های نوری می کنند، که در این میان فیبر های نوری مخابراتی داخلی برند های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان مورد توجه پروژه ها و مشتریان بوده است . اما برند های خارجی مانند ofo عمان، nexans، draka، tkf، leoni، ls korea، usa-3m از محبوبیت بیشتری در میان پروژه های داخلی برخوردارند. بازار فیبر نوری ایران به دلیل عرضه تخصصی انواع فیبر نوری در ایران، اقدام به فروش انواع فیبر نوری ایرانی و خارجی نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری تک مد و چند مد

خرید بهترین فیبر نوری چند مد و تک مد شهید قندی

خرید بهترین فیبر نوری تک مد و چند مد شهید قندی یزد، در انواع خاکی، …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام